Results from Copenhagen Open 2004 - Youth Latin zaterdag 14 februari 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Copenhagen Open 2004
Denemarken - Copenhagen vrijdag 13 februari 2004

Youth Latin zaterdag 14 februari 2004

Finale

1  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
2  Anders Jacobsson & Veera Kinnunen Zweden
3  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
4  Alexei Kabirov & Anastasia Tarlykova Rusland
5  Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Rusland
6  Atanas Gendov & Roselina Doneva Bulgarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Denemarken
8  Toms Birkavs & Lidija Hlinova Letland
9  Troels Bager & Maria Hvolby Denemarken
9  David Jorgensen & Anne Mette Skriver Denemarken
11  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rusland
12  Fredric Brunberg & Johanna Dijner Zweden

Kwart-Finale

13  Alexander Svanberg & Jeanette Carlsson Zweden
14  Ronalds Teivans & Ilze Andrushkina Letland
15  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir IJsland
15  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Denemarken
15  Henrik Sperling & Mette Elkjaer Denemarken
18  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Noorwegen
18  Morten Löwe & Michelle Wojciechowski (aka Poulsen) Denemarken
20  Martin Pape & Julie Vendal Denemarken
21  Marius Svela & Cecielie Barsnes Noorwegen
22  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Denemarken
22  Jonathan Näslund & Emelie Briding Zweden
22  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Denemarken

Round 2 (top 36)

25  Lars Olav Eltervaag & Linn Ueland Maarnes Noorwegen
25  Calle Sterner & Nathalie Samuelsson Zweden
27  Bendt Buse & Maiken Kristiansen Denemarken
27  Jess Christensen & Monika Pedersen Denemarken
27  Daniel Thomassen & Malene Ostergaard Denemarken
30  Christopher Cadovius & Xenia Bjorlig Denemarken
30  Stefan Junker Hansen & Sabrine Thagesen Denemarken
32  Laurits Buse & Gitte Kragelund Denemarken
33  Alexander Steinsbu & Trine Lise Akselsen Noorwegen
34  Anders Lenskjold & Mie Pedersen Denemarken
35  Vincent Stoltenberg Bjannes & Cristina Haugen Noorwegen
36  Thomas Dahl Pedersen & Henriette Dahl Pedersen Noorwegen

Round 1 (top 40)

37  Kim Andre Opsahl & Helene Knudsen Noorwegen
38  Jonas Westling & Mikaela Sjoeberg Zweden
39  Soeren Jensen & Mimmi Marie Torp Denemarken
40  Morten Mesnikow & Nicoline Jensen Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}