Results from Copenhagen Open 2004 - IDSF International Open Standard zaterdag 14 februari 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Copenhagen Open 2004
Denemarken - Copenhagen vrijdag 13 februari 2004

IDSF International Open Standard zaterdag 14 februari 2004

Finale

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
3  Christian De Cillis & Claudia Balestra Amerika
4  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
5  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
6  Mark Elsbury & Olga Alissievich Engeland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
8  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Letland
9  Björn Bitsch & Ashli Williamson Denemarken
9  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusland
11  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusland
12  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Felix Schäfer & Melanie Ahl Duitsland
13  Vladislav Vinogradov & Yulia Solovieva Rusland
15  Martin Køhler & Julie Thagesen Denemarken
15  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusland
17  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Lithouwen
18  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusland
19  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Rusland
20  Stas Khmel & Tatiana Kudriavtseva Rusland
20  Vladimir Slon & Martina Friedl Oostenrijk
22  Rolf Lindberg & Helena Fransson Zweden
23  Michael Kluge & Marlene Quenzel Duitsland
24  Gustaf Lundin & Anastasia Shalimova Zweden

Round 2 (top 47)

25  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
26  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
27  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
27  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusland
29  Christian Engelhardt & Inka Wagner Duitsland
29  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
31  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Duitsland
32  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Denemarken
32  Dmitri Osipov & Anzhelika Rakitina Rusland
34  Micki Chow & Kimmie Sorensen Denemarken
35  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italië
36  Thomas Szego & Corinne Roost Zwitserland
37  Jacob Nilsson & Jeanet Ollerup Denemarken
38  Tatsuyuki Matsumoto & Terumi Matsumoto Japan
38  Teis Woller & Sabrina Skiby Denemarken
40  Alexcandar Halleland & Anette Stokke Noorwegen
40  Mikael Lauridsen & Maria Lauridsen (aka Odgaard) Denemarken
40  Igor Popov & Anna Kozyreva Rusland
40  Alex Tecza & Katja Lindholm Amerika
44  Kristian Andersen & Gitte Bluhme Rieck Denemarken
44  Morten Schnedler-Jensen & Janne Vejlby Denemarken
44  Anders Tybjerg & Ditte Lundsgaard-rasmussen Denemarken
44  Jakob Vejlby Sorensen & Maria Moeler Larsen Denemarken

Round 1 (top 57)

48  Larsa Sinclair & Rebecca Engman Zweden
49  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Denemarken
50  David Thomsen & Helle Merete Wiborg Denemarken
51  Martin Parnov Reichardt & Henriette Johansen Denemarken
52  Anders Pemer & Alexandra Hultberg Zweden
53  Brian Braae & Maja Dueholm Denemarken
54  Magnus Nielsen & Anita Ivarsson Zweden
55  Alexander Florin & Isabelle Florin Zwitserland
56  Rene Loft & Laura Hair Denemarken
56  Frederik Sloth & Lene Krogsgaard Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}