Results from Copenhagen Open 2002 - IDSF International Open Latin zaterdag 16 februari 2002
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Copenhagen Open 2002
Denemarken - Copenhagen zaterdag 16 februari 2002

IDSF International Open Latin zaterdag 16 februari 2002

Finale

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Denemarken
2  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Denemarken
3  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
4  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusland
5  Heiko Straile & Daniela Beckmann Duitsland
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Denemarken
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Przemek Lowicki & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
8  Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Denemarken
9  Mikhail Volkov & Elena Ivanyuk Rusland
10  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finland
11  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
12  Werner Figar & Karin Figar Oostenrijk

Kwart-Finale

13  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Duitsland
13  Ilario Parise & Lydia Brangbour Frankrijk
13  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Lithouwen
17  Blaz Bezek & Gigi Fredie-pedersen Denemarken
17  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
20  Dmitri Kladov & Carolin Neumann Duitsland
20  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir IJsland
23  Oliver Ferchau & Marina Lomazova Duitsland
23  Mario Radinger & Lilia Albrecht Duitsland

Round 2 (top 46)

25  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finland
26  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Ierland
27  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
28  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Estonië
28  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Zweden
30  Regis Capparotto & Marina Kamai Italië
30  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polen
32  Rene Loft & Laura Hair Denemarken
33  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
34  Oleksander Kasko & Iryna Shamanovska Ukraïne
34  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Rusland
36  Patrick Helm & Christina Hansson Zweden
36  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Finland
36  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Denemarken
39  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Zweden
39  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir IJsland
39  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Duitsland
39  Michael Olesen & Katherine Bonde Denemarken
39  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Noorwegen
39  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finland
39  Thomas Szego & Corinne Roost Zwitserland
46  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir IJsland
46  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Tsjechië
46  Karsten Mogesen & Anna Andrianets Denemarken
46  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Denemarken

Round 1 (top 56)

50  Kristjan Kuusk & Gitte Jensen Denemarken
51  Troels Bager & Silke Stjerneklar Denemarken
51  Ken Moller Hansen & Stephanie Lorentzen Denemarken
53  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
54  Benjamin Martin & Charlotte Stella Denemarken
55  Paul Atherton & Cecilie Eriksen Noorwegen
55  Emil Lauri & Sabina Bonnevier Zweden
57  Jiri Srba & Vanda Jasikova Tsjechië
58  Marcus Lazar & Karin Svedberg Zweden
59  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}