Results from Copenhagen Open - Youth U21 Latin vrijdag 17 februari 2012
Check hoe advertise your product bij ons

Copenhagen Open
Denemarken - Copenhagen vrijdag 17 februari 2012

Youth U21 Latin vrijdag 17 februari 2012

Finale

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
2  Jakub Lipowski & Camilla Melania Christensen Denemarken
3  Egor Petrov & Varvara Shatalova Rusland
4  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
5  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
6  Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen Noorwegen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [21] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
8  [17] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Denemarken
9  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Italië
10  [15] Anton Inglikov & Ella Troshina Rusland
10  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Letland
12  [9] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland

Kwart-Finale

13  [23] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
14  [20] Benjamin Jayakoddy & Sandra Sorensen Zweden
14  [20] Pyry Kansa & Taiju Koivula Finland
16  [16] Rasmus Lander & Line Smed Denemarken
17  [13] Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
17  [13] Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Denemarken
19  [12] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraïne
20  [10] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Denemarken
20  [10] Artem Lazarev & Amalie Stampe Denemarken
22  [7] Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Rusland
23  [6] Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Denemarken
24  [3] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir IJsland

Round 2 (top 46)

25  [22] Timur Dogan & Vanessa Beer Duitsland
25  [22] Juho Rämäkkö & Ella Rask Finland
27  [20] Andreas Boddum Jorgensen & Maria Rasmussen Denemarken
28  [19] Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Denemarken
28  [19] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Frankrijk
30  [18] Lasse Frederiksen & Olivia Jorgensen Denemarken
31  [17] Slawomir Sowa & Nicoline Kirkegaard Denemarken
32  [15] Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Jeanette Kristiansen Denemarken
33  [14] Alexander Bouet & Malin-agla Kristjansdottir Denemarken
34  [12] Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Noorwegen
35  [11] Piotr Zaremba & Natasza Dziagwa Polen
36  [10] Emil Vange & Amalie Brynjulfsson Denemarken
37  [9] John Nordberg & Felicia Taube Zweden
38  [8] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Noorwegen
38  [8] Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland
38  [8] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Zweden
41  [7] Peter Christiansen & Helena Bakholm Denemarken
42  [5] Björn Dagur Bjarnason & Rebekka Helga Sigurdardottir IJsland
42  [5] Tobias Fladby & Rikke Lund Noorwegen
44  [4] Magnus Kornevald & Cecilie Flink Denemarken
44  [4] lev lukovich & Anna Steblyanko Rusland
46  [1] Haakon Gerhard-Lihaug & Ronja Ostensvik Noorwegen

Round 1 (top 55)

47  Dati Freyr Gutjonsson & Sigrun Helgadottir IJsland
47  Jason Tuxen & Malene Koch Denemarken
49  Magnus Ginge & Tenna Bloch Petersen Denemarken
50  Jacob Nielsen & Linette Schindler Christensen Denemarken
50  Halvar Vigdal Olsen & Tuva Halvorsen Noorwegen
52  Christian Skibsrud & Helene Spilling Noorwegen
53  Karl Hallberg & Matilda Johansson Zweden
54  Marcel Marchewka & Klaudia Rafinska Polen
55  Andrej Dordevic & Signe Rosen Vange Zweden
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}