Results from Copenhagen Open - WDSF International Open Standard zondag 19 februari 2012
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Copenhagen Open
Denemarken - Copenhagen vrijdag 17 februari 2012

WDSF International Open Standard zondag 19 februari 2012

Finale

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
2  Björn Bitsch & Ashli Williamson Denemarken
3  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
4  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
5  Denis Molkov & Natalya Osyko Rusland
6  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Frankrijk
7  Pasquale Farina & Sofie Koborg Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
8  [13] Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Letland
10  [12] Dmitri Kolobov & Signe Busk Denemarken
11  [7] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
12  [5] Marco Rescigno & Monika Pedersen Denemarken

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [20] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
14  [19] Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusland
15  [16] Oreste Alitto & Federica Bosco Italië
15  [16] Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Duitsland
17  [15] Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukraïne
18  [14] Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
18  [14] Francesco Paris & Natalia Driker Israël
20  [12] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
22  [11] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
23  [9] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finland
24  [8] Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken

Round 2 (top 46)

25  [22] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Denemarken
25  [22] Marco Spadafora & Edvige Bilotti Italië
25  [22] Pawel Switalski & Joanna Grudzien Polen
28  [19] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
28  [19] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
30  [17] Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
30  [17] Mo Ran & Zhou Jie China
32  [16] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rusland
33  [15] Aleksandr Ignatov & Olga Tarasova Rusland
34  [14] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japan
34  [14] Leonid Khokhlov & Aleksandra Shoshneva Rusland
36  [13] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
37  [12] Sander Seppik & Kaari Kink Estonië
38  [8] Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
38  [8] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
40  [6] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
40  [6] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Denemarken
42  [5] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusland
42  [5] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Denemarken
44  [4] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
45  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
45  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rusland
45  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraïne

Round 1 (top 79)

49  [19] Ivan Bocharov & Yana Mokienko Rusland
50  [17] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Noorwegen
50  [17] Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slowakije
52  [16] Daniele Tilli & Federica Zanotti Italië
53  [13] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
53  [13] Vladimir Pavlov & Aleksandra Yaremenko Rusland
55  [11] Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italië
56  [10] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finland
56  [10] Bas Willems & Leonie Borneman Nederland
58  [9] Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Frankrijk
58  [9] Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
58  [9] Allan Vedel & Malgorzata Cieszkowska Denemarken
61  [8] Jon Eythor Gottskalksson & Eyrun Stefansdottir IJsland
61  [8] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
63  [6] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
64  [4] Jussi Jurkola & Karoliina Makinen Finland
64  [4] Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
66  [2] Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
67  [1] Peter Christiansen & Helena Bakholm Denemarken
67  [1] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir IJsland
67  [1] lev lukovich & Anna Steblyanko Rusland
70  Frederik Bjerring & Heidi Olesen Denemarken
70  Thomas Brink & Henriette Johansen Denemarken
70  Karl Hallberg & Matilda Johansson Zweden
70  Joni Ihanus & Kathrine Barck Finland
70  David Koglin & Stephanie Götz Duitsland
70  Gábor Kovács & Sasja Handberg Denemarken
70  Beat Künzi & Barbara Krebs Zwitserland
70  Torbjorn Ohrberg & Susanne Stark Noorwegen
70  Fannar Orvarsson & Maren Jonasardottir IJsland
70  Henrik Persson & Julia Hallberg Zweden
70  Yuriy Polyakov & Aleksandra Khoymova Rusland
70  Stanislav Wakeham & Laura Nolan Ierland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}