Results from Copenhagen Open - Junior II Latin zaterdag 18 februari 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Copenhagen Open
Denemarken - Copenhagen vrijdag 17 februari 2012

Junior II Latin zaterdag 18 februari 2012

Finale

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusland
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusland
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Denemarken
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Rusland
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Letland
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [20] Petur Fannar Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir IJsland
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rusland
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Denemarken
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonië
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Letland
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rusland

Kwart-Finale

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Rusland
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir IJsland
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Rusland
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Zweden
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Denemarken
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Denemarken
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonië
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Denemarken
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Zweden
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Finland
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Denemarken

Round 2 (top 32)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Finland
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir IJsland
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Rusland
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rusland
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir IJsland
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Denemarken
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Rusland
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Polen
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Finland

Round 1 (top 46)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Denemarken
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Rusland
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Rusland
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Denemarken
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Noorwegen
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Denemarken
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong IJsland
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Denemarken
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Noorwegen
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Polen
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Noorwegen
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir IJsland
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Denemarken
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir IJsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}