Results from Constellation - 50 Years - WDSF Adult Latin zaterdag 6 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Constellation - 50 Years
Rusland - Moscow zaterdag 6 oktober 2012

WDSF Adult Latin zaterdag 6 oktober 2012

Finale

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
2  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
3  Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rusland
4  Roman Denisenko & Tamara Prochnova Rusland
5  Pavel Silantev & Irina Samoylova Rusland
6  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Rusland
8  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
9  Ivan Sizintsev & Galina Sizintseva Rusland
10  Anton Korolenko & Elena Yakimchuk Rusland
11  Aleksey Dolgushin & Lyubov Shelaeva Rusland
12  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rusland

Kwart-Finale

13  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rusland
14  Igor Sannikov & Anna Anakina Rusland
15  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
16  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusland
17  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusland
18  Leonid Tishkin & Ekaterina Sharanova Rusland
19  Taras Skuratov & Marina Kapishnikova Rusland
20  Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusland
20  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusland
22  Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusland
23  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Rusland
24  Ilya Schegolev & Kseniya Lapkina Rusland
25  Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Rusland
26  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Rusland
27  Nikita Smolnikov & Aleksandra Goncharova Rusland
28  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rusland
29  Andriy Kamyshnyy & Anastasja Ermolenko Ukraïne
30  Oleg Arapov & Kseniya Garaeva Rusland
31  Sergey Nikushin & Daria Matiukhina Rusland
32  Yuriy Markelov & Daria Kretova Rusland
33  Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusland
34  Ilya Dementev & Ekakterina Zhbanova Rusland
35  Filipp Elizarov & Polina Filatova Rusland
36  Vitaliy Nesterov & Aleksandra Skripnikova Rusland
37  Denis Golikov & Anastasiya Vyazovetskova Rusland

Round 1 (top 51)

38  Kirill Kozhevnikov & Ekaterina Mochalova Rusland
39  Pavel Rozinkov & Elena Grebkina Rusland
40  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Rusland
41  Aleksandr Zibanov & Tatyana Rumyantseva Rusland
42  Aleksandr Giss & Viktoriya Akulova Rusland
42  Aleksandr Kravtsov & Ekaterina Petrova Rusland
42  Artem Skripko & Liliya Nedopekina Rusland
45  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rusland
46  Kirill Klychkov & Svetlana Vasyukova Rusland
46  Ivan Sayamov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
48  Nikita Stepanov & Kseniya Zubkova Rusland
48  Aleksandr Vedischev & Evgenia Zyrianova Rusland
50  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Rusland
51  Vadim Chobanu & Polina Eroshevich Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}