Results from Codreanca 2007 - IDSF International Open Standard zaterdag 28 april 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Codreanca 2007
Moldavië - Kishinev zaterdag 28 april 2007

IDSF International Open Standard zaterdag 28 april 2007

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
3  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
4  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rusland
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
6  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovenië
8  Vaidotas Lacitis & Irina Goldinova Lithouwen
9  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
9  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
11  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
12  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland

Kwart-Finale

13  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraïne
14  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
15  Nikolai Dzhamberbaev & Daria Shevelilova Rusland
16  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rusland
17  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
18  Ciprian Diaconu & Alina Daniela Petre Roemenië
18  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
20  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
21  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
22  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Letland
22  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldavië
24  Alexandr Hudorozhtsov & Ecaterina Mantaluta Moldavië

Round 2 (top 36)

25  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
26  Roman Usmanov & Olga Nikonovich Byelorussia
27  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Roemenië
28  Marin Balta & Alina Vorobiova Moldavië
29  Roman Manolachi & Nadejda Andronachii Roemenië
30  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
31  Keni Dragiev & Maria Delitoneva Bulgarije
32  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldavië
33  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
33  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
35  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldavië
36  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldavië

Round 1 (top 48)

37  Igor Motpan & Aleksandrina Turcan Moldavië
38  Kyrylo Kapustinskyy & Alexandra Keijzer Ukraïne
39  Eugen Castravet & Cristina Zastincean Moldavië
40  Denis Portnoi & Elena David Moldavië
40  Andrei Tiosa & Alina Stadnic Moldavië
42  Victor Macovei & Mariya Choka Moldavië
42  Andrei Matei & Marina Fortuna Moldavië
44  Roman Pavlic & Lorena Enii Moldavië
45  Gheorghe Graur & Catalina Caraus Moldavië
45  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
45  Vadim Smetana & Ecaterina Ziuzina Moldavië
45  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}