Results from Codreanca 2007 - IDSF International Open Latin zondag 29 april 2007
Check hoe advertise your product bij ons

Codreanca 2007
Moldavië - Kishinev zaterdag 28 april 2007

IDSF International Open Latin zondag 29 april 2007

Finale

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
2  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldavië
3  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusland
4  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rusland
5  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukraïne
6  Maxim Kochura & Olga Aleshina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrei Vavilov & Terje Piho Estonië
8  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
9  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Byelorussia
10  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Letland
11  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
12  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Roemenië
13  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië

Kwart-Finale

14  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
15  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rusland
16  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
17  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Moldavië
18  Alexandr Hudorozhtsov & Ecaterina Mantaluta Moldavië
19  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldavië
20  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Rusland
21  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
22  Alexandru Ion & Andra Linte Roemenië
22  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
22  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne

Round 2 (top 36)

25  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
26  Alexandru Baltatescu & Alisa Michisor Moldavië
27  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
28  Daniel-alin Gheorghiu & Alexandra Paraschiv Roemenië
28  Serghei Goreanschii & Lada Goncearenco Moldavië
30  Roman Usmanov & Olga Nikonovich Byelorussia
31  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Moldavië
32  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldavië
33  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
34  Iurii Ribac & Iana Varnacova Moldavië
35  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
36  Daniel Nechita & Valentina Dobrila Roemenië

Round 1 (top 52)

37  Mihail Todiev & Irina Puica Moldavië
38  Ion Ursu & Irina Ababii Moldavië
39  Eugen Castravet & Cristina Zastincean Moldavië
40  Victor Macovei & Mariya Choka Moldavië
40  Eugen Simac & Doina Gutsu Moldavië
42  Kyrylo Kapustinskyy & Alexandra Keijzer Ukraïne
43  Andrei Matei & Marina Fortuna Moldavië
44  Denis Portnoi & Elena David Moldavië
45  Gheorghe Graur & Catalina Caraus Moldavië
45  Roman Pavlic & Lorena Enii Moldavië
45  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstan
48  Igor Motpan & Aleksandrina Turcan Moldavië
48  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldavië
48  Vadim Smetana & Ecaterina Ziuzina Moldavië
48  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
48  Metin Turgal & Aysegul Karzek Turkije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}