Results from Codreanca 2006 - IDSF International Open Latin zondag 30 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Codreanca 2006
Moldavië - Kishinev zaterdag 29 april 2006

IDSF International Open Latin zondag 30 april 2006

Finale

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
2  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldavië
3  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rusland
4  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldavië
5  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusland
6  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Konstantin Todorov & Anastasija Erofeeva Bulgarije
8  Mihai Ciobanu & Anna Matus Moldavië
8  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
10  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
11  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
12  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
13  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland

Kwart-Finale

14  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Moldavië
15  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
16  Valera Musuc & Oxana Lavrinenco Moldavië
17  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Frankrijk
18  Dumitru Pascu & Marica Derdene Roemenië
19  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
20  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
21  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Moldavië
21  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldavië
23  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rusland
24  Dmytro Yarosh & Anna Zagrebina Ukraïne

Round 2 (top 36)

25  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
26  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Moldavië
27  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
28  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
29  Costin Bocan & Irene Stanciu Roemenië
30  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldavië
31  Daniel-alin Gheorghiu & Alexandra Paraschiv Roemenië
32  Marcel Rauta & Alina Petrisan Roemenië
33  Jurij Raduch & Jelizaveta Szajnoga Ukraïne
33  Iurii Ribac & Iana Varnacova Moldavië
35  Eugen Simac & Doina Gutsu Moldavië
36  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Byelorussia

Round 1 (top 50)

37  Dmitrii Dolenchin & Ana Popescu Moldavië
38  Maksim Model & Elena Vorotynskaya Byelorussia
39  Igori Gavrilenco & Iulia Velihanova Moldavië
40  Ion Ursu & Irina Ababii Moldavië
41  Ryszard Brochocki & Joanna Skorka Polen
42  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldavië
43  Daniel Graur & Daniela Graur Moldavië
44  Andrei Arseni & Nadejda Coroi Moldavië
44  Victor Macovei & Mariya Choka Moldavië
46  Serghei Goreanschii & Lada Goncearenco Moldavië
46  Artiom Gruzin & Natalia Politanscaia Moldavië
46  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
46  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Moldavië
46  Gheorghe Svet & Ecaterina Svet Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}