Results from Chisinau Open 2012 - WDSF World Open Standard zondag 14 oktober 2012
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2012
Moldavië - Kishinev zaterdag 13 oktober 2012

WDSF World Open Standard zondag 14 oktober 2012

Finale

1  Nikolai Darin & Natalya Seredina Moldavië
2  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraïne
3  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusland
4  Artem Terekhov & Olga Morozova Rusland
5  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Frankrijk
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusland
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Polen
9  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Letland
10  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Byelorussia
11  David Odstrcil & Tara Bohak Tsjechië
12  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië

Kwart-Finale

13  Leonid Khokhlov & Aleksandra Shoshneva Rusland
14  Ivan Novikov & Anna Barbacheva Rusland
15  Virgiliu Bumbu & Kamila Sakowska Moldavië
16  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldavië
17  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne
18  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland
19  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusland
20  Yuriy Afonin & Svetlana Vinogradova Rusland
21  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
21  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
23  Sergey Avenirov & Olga Nayanova Rusland
24  Gleb Moliy & Natalya Kuznetsova Rusland

Round 2 (top 37)

25  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Rusland
26  Viesturs Varavs & Ksenija Lucko Letland
27  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Rusland
28  Dawid Kozow & Karolina Kozow Polen
29  Dimitrii Cernei & Diana Maidanic Ukraïne
30  Nikita Bortsov & Yasmine Stuparu Roemenië
30  Silviu Gheorghita Cojocariu & Curca Ivona Roemenië
32  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraïne
32  Artur Martea & Valeriya Shvets Moldavië
32  Mateusz Partyka & Henrieta Buga Moldavië
35  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldavië
36  Andrei Ciurea & Ionela Neagu Roemenië
37  Aleksey Sabadash & Vladyslava Prus Ukraïne

Round 1 (top 50)

38  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Byelorussia
39  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldavië
40  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldavië
41  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldavië
42  Vadim Odajiu & Marina Raneta Moldavië
43  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldavië
44  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldavië
44  Gheorghe Cresciuc & Tatiana Bodean Moldavië
44  Leonid Eremciuc & Victoria Acciu Moldavië
44  Andrey Prytkov & Arina Sadykova Rusland
44  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukraïne
44  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldavië
44  Arteom Zaharov & Ana Ivanitckaia Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}