Results from Chisinau Open 2012 - WDSF Open Latin zaterdag 13 oktober 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2012
Moldavië - Kishinev zaterdag 13 oktober 2012

WDSF Open Latin zaterdag 13 oktober 2012

Finale

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldavië
2  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraïne
4  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
5  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rusland
6  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Roemenië
7  Giovanni Pernice & Erika Attisano Italië
9  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Lithouwen
10  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Letland
11  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne
12  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Letland

Kwart-Finale

13  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldavië
14  Valerii Leontiev & Natalia Luchiv Moldavië
15  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Frankrijk
16  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
17  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bulgarije
18  Robert Poklitar & Anastasia Sainiuk Ukraïne
19  Stefan Illies & Andreea Carla Cureliuc Roemenië
20  Dimitrii Cernei & Diana Maidanic Ukraïne
21  David Odstrcil & Tara Bohak Tsjechië
22  Giannis Aliev & Ekaterina Bychkovskaya Griekenland
22  Nikita Bortsov & Yasmine Stuparu Roemenië
24  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusland
24  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraïne

Round 2 (top 36)

26  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
27  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraïne
28  Silviu Turcan & Cristina Muzica Moldavië
29  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraïne
30  Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rusland
31  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldavië
32  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldavië
32  Andriy Yatchenko & Mariya Rudchenko Ukraïne
34  Viesturs Varavs & Ksenija Lucko Letland
35  Andrei Ciurea & Ionela Neagu Roemenië
36  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukraïne

Round 1 (top 55)

37  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Byelorussia
37  Andrey Prytkov & Arina Sadykova Rusland
39  Mihai Albu & Diana Adam Moldavië
40  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldavië
41  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldavië
42  Alin Sebastian Hasmasan & Bianca Angheluta Roemenië
42  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldavië
44  Dawid Kozow & Karolina Kozow Polen
45  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldavië
46  Kolo Dimov & Olga Kostadinova Bulgarije
46  Boris Milev & Yoana Kiryakova Bulgarije
46  Aleksey Sabadash & Vladyslava Prus Ukraïne
49  Vyktor Ratushnyak & Anastasia Zakharova Ukraïne
50  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldavië
50  Petru Pirnau & Dorina Tverdohleb Moldavië
52  Anton Ivanyshyn & Alina Nosova Ukraïne
52  Viktor Kolokolov & Alina Gutsulska Ukraïne
52  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
52  Arteom Zaharov & Ana Ivanitckaia Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}