Results from Chisinau Open 2011 - WDSF Youth Latin zondag 16 oktober 2011
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2011
Moldavië - Kishinev zaterdag 15 oktober 2011

WDSF Youth Latin zondag 16 oktober 2011

Finale

1  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldavië
3  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusland
4  Andrei Grosu & Irina Puica Moldavië
5  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Letland
6  Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraïne
8  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgarije
9  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
10  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldavië
11  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraïne
12  Francesco Impellizzeri & Yana Koroleva Italië

Kwart-Finale

13  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldavië
14  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukraïne
15  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
16  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraïne
17  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraïne
18  Mihai Albu & Diana Adam Moldavië
19  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turkije
20  Dimitrii Cernei & Marinela Bezer Moldavië
21  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Canada
22  Marius Bodiul & Alexandra Sandu Moldavië
23  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldavië
23  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldavië

Round 2 (top 36)

25  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukraïne
26  Ila Shabunya & Veronika Gushca Byelorussia
27  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldavië
28  Dmytro Zruynovanyy & Tatyana Medelyan Ukraïne
29  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldavië
29  Alexandru Munteanu & Constanta Cravet Moldavië
31  Martin Sadovsky & Zdenka Prokopova Tsjechië
32  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusland
33  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldavië
34  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldavië
35  Eduard Statii & Valeria Svintova Moldavië
36  Alexandr Severin & Alina Iorgov Moldavië

Round 1 (top 53)

37  Sorin Jechiu & Corina Ursachi Ukraïne
38  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldavië
39  Viesturs Varavs & Anna Priedina Letland
40  Sandu Caracuian & Ana Maximov Moldavië
40  Vadim Usanov & Virginia Ursu Moldavië
42  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraïne
42  Radu Stefan Grecu & Elena Duicu Roemenië
42  Vlad Palamariu & Andreea Ioana Acatrinei Roemenië
42  Gabriel Zubcu & Valeria Svet Moldavië
46  Andrei Grumeza & Fabiola Rusu Moldavië
47  Andrei Palamariu & Ana Maria Sfichi Roemenië
48  Vladimir Lisnik & Evgeniya Medvedenko Ukraïne
49  Artem Shevchenko & Tatyana Tarkanovskaya Ukraïne
49  Andriy Yamchenko & Mariya Rudenko Ukraïne
51  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldavië
52  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azarbedjan
54  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}