Results from Chisinau Open 2011 - WDSF Adult Latin zondag 16 oktober 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2011
Moldavië - Kishinev zaterdag 15 oktober 2011

WDSF Adult Latin zondag 16 oktober 2011

Finale

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldavië
2  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusland
3  Dmitriy Pugachev & Anastasia Kiseleva Rusland
4  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusland
5  Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraïne
6  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polen
8  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Letland
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
9  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulgarije
11  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
12  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rusland
13  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne

Kwart-Finale

14  Anton Puzravin & Ala Karpenko Lithouwen
15  Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraïne
16  Filipp Brykov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonië
17  Andrei Grosu & Irina Puica Moldavië
18  Maksym Ryzhykov & Yuliya Olefir Ukraïne
19  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Letland
20  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
21  Giannis Aliev & Ekaterina Bychkovskaya Griekenland
21  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgarije
23  Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
24  Andrey Fedorenko & Yana Mynaeva Ukraïne
24  Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukraïne

Round 2 (top 36)

26  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azarbedjan
27  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukraïne
27  Gökhan Zorluoglu & Idil Gokhan Turkije
29  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraïne
30  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
30  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukraïne
32  Francesco Impellizzeri & Yana Koroleva Italië
33  Mihai Albu & Diana Adam Moldavië
34  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraïne
36  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldavië

Round 1 (top 55)

37  Dmitriy Miroshnichenko & Anna Shchetinina Ukraïne
38  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turkije
39  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldavië
39  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Byelorussia
41  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldavië
42  Vadim Usanov & Virginia Ursu Moldavië
42  Viesturs Varavs & Anna Priedina Letland
44  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldavië
44  Radu Stefan Grecu & Elena Duicu Roemenië
46  Marius Bodiul & Alexandra Sandu Moldavië
46  Eduard Statii & Valeria Svintova Moldavië
48  Vladimir Lisnik & Evgeniya Medvedenko Ukraïne
48  Vlad Palamariu & Andreea Ioana Acatrinei Roemenië
50  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldavië
51  Vladimir Hyncu & Victoria Gorciac Moldavië
51  Petru Pirnau & Dorina Tverdohleb Moldavië
51  Andrei Tetercev & Vlada Munteanu Moldavië
51  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukraïne
51  Andriy Yamchenko & Mariya Rudenko Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}