Results from Chisinau Open 2005 - IDSF International Open Standard zondag 16 oktober 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2005
Moldavië - Kishinev zaterdag 15 oktober 2005

IDSF International Open Standard zondag 16 oktober 2005

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusland
5  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
6  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slowakije
8  Dmitri Krupnov & Olga Blinova Rusland
9  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
12  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland

Kwart-Finale

13  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya Amerika
14  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
15  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
15  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
17  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
18  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
19  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusland
20  Andrey Begunov & Anna Demidova Amerika
20  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Letland
22  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
24  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland

Round 2 (top 48)

25  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
26  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
27  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
27  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
29  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Slowakije
29  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
29  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rusland
32  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Roemenië
33  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
33  David Schavel & Xenia Dvorinova Slowakije
35  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rusland
36  Vladimir Garbuzov & Elizaveta Efimova Byelorussia
37  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraïne
38  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Canada
38  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusland
40  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldavië
41  Dmitrii Paiu & Xenia Petrova Moldavië
42  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldavië
43  Stas Chelnakoff & Mariya Dyomina Moldavië
43  Denys Parfyonov & Elena Mikhailova Ukraïne
45  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
45  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Roemenië
47  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldavië
47  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldavië

Round 1 (top 71)

49  Jan Joost & Marjolein Baks Nederland
49  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusland
49  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israël
52  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraïne
53  Paul Jurczyk & Anetta Remelski Amerika
53  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Engeland
55  Ryan Wilson & Olesja Kosik Engeland
56  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
57  Serghei Bondarenco & Elimira Bondarenco Moldavië
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
59  Thomas Milotti & Roxane Milotti Frankrijk
60  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Frankrijk
61  Nicolae Ivanesku & Simona Ardalau Roemenië
62  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldavië
63  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japan
64  Kenji Shinohe & Kahori Shinohe Japan
65  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldavië
66  Brendan Brbich & Jessica Martin Nieuw-Zeeland
67  Abdul Aziz Ascar & Alexandra Ovchinnikova Nederland
67  Anton Sokolov & Lera Blinderman Israël
69  Denis Cascaval & Victoria Iatiuc Moldavië
69  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
69  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}