Results from Chisinau Open 2005 - IDSF International Open Standard zondag 16 oktober 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2005
Moldavië - Kishinev zaterdag 15 oktober 2005

IDSF International Open Standard zondag 16 oktober 2005

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusland
5  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
6  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slowakije
8  Dmitri Krupnov & Olga Blinova Rusland
9  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
12  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland

Kwart-Finale

13  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya Amerika
14  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
15  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
15  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
17  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
18  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
19  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusland
20  Andrey Begunov & Anna Demidova Amerika
20  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Letland
22  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
24  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland

Round 2 (top 48)

25  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
26  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
27  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
27  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
29  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Slowakije
29  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
29  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rusland
32  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Roemenië
33  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
33  David Schavel & Xenia Dvorinova Slowakije
35  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rusland
36  Vladimir Garbuzov & Elizaveta Efimova Byelorussia
37  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraïne
38  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Canada
38  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusland
40  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldavië
41  Dmitrii Paiu & Xenia Petrova Moldavië
42  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldavië
43  Stas Chelnakoff & Mariya Dyomina Moldavië
43  Denys Parfyonov & Elena Mikhailova Ukraïne
45  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
45  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Roemenië
47  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldavië
47  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldavië

Round 1 (top 71)

49  Jan Joost & Marjolein Baks Nederland
49  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Rusland
49  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israël
52  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraïne
53  Paul Jurczyk & Anetta Remelski Amerika
53  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Engeland
55  Ryan Wilson & Olesja Kosik Engeland
56  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
57  Serghei Bondarenco & Elimira Bondarenco Moldavië
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
59  Thomas Milotti & Roxane Milotti Frankrijk
60  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Frankrijk
61  Nicolae Ivanesku & Simona Ardalau Roemenië
62  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldavië
63  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japan
64  Kenji Shinohe & Kahori Shinohe Japan
65  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldavië
66  Brendan Brbich & Jessica Martin Nieuw-Zeeland
67  Abdul Aziz Ascar & Alexandra Ovchinnikova
67  Anton Sokolov & Lera Blinderman Israël
69  Denis Cascaval & Victoria Iatiuc Moldavië
69  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldavië
69  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldavië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}