Results from Chiasso Open - IDSF International Open Standard zondag 16 april 2000
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Chiasso Open
Zwitserland - Chiasso zaterdag 15 april 2000

IDSF International Open Standard zondag 16 april 2000

Finale

1  Alessandro Firmo & Michela Cerea Italië
2  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
3  Davide Gozzi & Rubina Pennachoni Italië
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
5  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraïne
6  Roberto Regnoli & Tania Berto Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexei Galchun & Tatiana Demina Rusland
8  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
9  Roberto Giuliato & Serena Picco Italië
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
10  Christian Costa & Barbara Benedetti Italië
12  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Lithouwen
12  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Italië

Kwart-Finale

14  Christian Bono & Elena Bono Italië
14  Stefano Santini & Monica Nigro Italië
16  Isaia Berardi & Veronica Di Furia Italië
16  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
18  Marco Cavallaro & Lorena Cavallaro Italië
19  Maurizio Circelli & Giorgia Conte Italië
20  Carlo Pozzoni & Barbara Bossi Italië
21  Christoph Gross & Nadia Somfleth Duitsland
22  Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Italië
22  Domenico Ieno & Filomena Ieno Italië
24  Gianluca Benedetto & Sabina Mariani Italië

Round 2 (top 37)

25  Thomas Bellina & Arianna Dal Zotto Italië
26  Bernhard Geissler & Susanne Reffert Zwitserland
26  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
26  Thomas Szego & Corinne Roost Zwitserland
29  Marco Botticelli & Luisa Botticelli Italië
30  Patrick Trojer & Johanna Handl Oostenrijk
31  Roberto Cirulli & Antonina Bertino Italië
31  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Tsjechië
33  Dino Bani & Marta Zanin Italië
34  Ludek Luzny & Pavla Slavskovska Tsjechië
35  Renzo Bellan & Ylenia Saronni Italië
36  Davide Azzarone & Francesca Pedercini Italië
37  Radek Cihak & Michaela Zimova Tsjechië

Round 1 (top 53)

38  Livio Palmirotta & Daniela Belardo Italië
39  Arcangelo Barcellona & Valeria Vasario Italië
40  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Tsjechië
41  Nicola Farinaccio & Monica Odirici Italië
42  Giuseppe Longarini & Federica Agostinelli Italië
43  Marco Donato & Laura De Marco Italië
44  Petr Oralek & Kamila Krejcirikova Tsjechië
44  Alain Von Allmen & Tanja Baumann Zwitserland
46  Peter Meier & Katja Stucki-schwyn Zwitserland
47  Ivone Donello & Daniela Pupin Italië
48  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Zwitserland
49  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Zwitserland
50  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Zwitserland
50  Rolf Oppliger & Alexandra Bucher Zwitserland
50  Mike Scherrer & Susanna Keller Zwitserland
50  Ernst Steuber & Nicole Rettich Zwitserland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}