Results from Celtic Classic 2006 - Junior 3 Dance Latin vrijdag 24 februari 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Celtic Classic 2006
Ierland - Tralee woensdag 22 februari 2006

Junior 3 Dance Latin vrijdag 24 februari 2006

Finale

1  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
2  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polen
3  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
4  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusland
5  Armen Petrosyan & Nicole Pyatetskya Amerika
6  Alex Freyr Gunnarsson & Ragna Björk Bernburg IJsland
7  Jan Borecki & Agnieszka Kaczorowska Polen
8  Daniel Falkenberg & Malene Meihlen Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

9  [7] Jeppe Hansen & Liselotte Hansen Denemarken
10  [4] Leonid Juashkovsky & Daniella Karagach Amerika
11  [3] Rafal Kijek & Karolina Skowyrska Polen
11  [3] Bjorn Ingi Palsson & Hanna Run Oladottir IJsland

Kwart-Finale

13  [9] Nikolaj Eibye & Sofie Stajner Denemarken
13  [9] Stanislav Faynerman & Patrycja Golak Amerika
15  [8] Artem Kitaygora & Danata Khasanova Rusland
15  [8] Daniil Tereschenko & Anastassia Burenina Rusland
17  [7] Daniel Avanesov & Olivia Wesolowski Amerika
18  [6] Steve Bleynis & Esther Chernobrodskaya Amerika
19  [5] Felice Spadaro & Luana Di Stefano Italië
20  [4] Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenië
20  [4] Pascal Ossian & Camilla Melania Christensen Denemarken
20  [4] Filip Wagrodzki & Anna Khrycheva Polen
23  [1] Daniel Skytte Mikkelsen & Dorthe Riishede Denemarken
24  Sigtryggur Hauksson & Eyrun Stefansdottir IJsland

Round 1 (top 51)

25  [11] Julli Heidar Halldorsson & Telma Rut Sigurdardottir IJsland
26  [9] Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finland
27  [8] Andrea Minutella & Martina Virzi Italië
28  [3] Gunnar Ingi Fridriksson & Berthora Berthorsdottir IJsland
28  [3] Karl-fridrik Hjaltason & Maren Jonasardottir IJsland
30  [2] Einar Orn Gudnason & Kristrun Sveinbjornsdottir IJsland
30  [2] Hördur Örn Hardarsson & Steinunn Maria Gisladottir IJsland
30  [2] Magnus Arnar Kjartansson & Rakel Magnusdottir IJsland
30  [2] Sine O'neill & Laura Grassick Ierland
34  [1] Aoife Bolwich & Ciara Mitchel Ierland
34  [1] Michael Groberman & Milana Lazareva Amerika
34  [1] Kristjan Kristjansson & Bryndis Birgirsdottir IJsland
40  Hjalmar Örn Arnarson & Katrin Sigurdardottir IJsland
40  Alex English & Carolann Mckeown Ierland
40  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Spanje
40  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Spanje
40  Orri Jonsson & Erne Dogg Palsdottir IJsland
40  Ivan Kokushkin & Irina Zuykova Rusland
40  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Rusland
40  Szymon Kulis & Malgorzata Cieszkowska Polen
40  Maksim Obedkov & Elena Matveevskaya Rusland
40  Valeriy Pavlov & Ekaterina Kostochkina Rusland
40  Anton Prokudin & Angelina Sibaeva Rusland
40  Lewis Ryland & Laura Grant Engeland
40  Arnar Hrafn Snorrason & Björg Gudlaugsdottir IJsland
40  Daniel Umarov & Marina Tedzelashvilli Rusland
40  Claudio Vitali & Denise Beccari Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}