Results from Celtic Classic 2004 - IDSF Senior Open Standard vrijdag 20 februari 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Celtic Classic 2004
Ierland - Tralee donderdag 19 februari 2004

IDSF Senior Open Standard vrijdag 20 februari 2004

Finale

1  Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland
2  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Duitsland
3  Giorgio Morniroli & Viviana Baia Italië
4  Dirk Kitzerow & Annika Kitzerow Duitsland
5  Eric Voorn & Charlotte Voorn Nederland
6  David Roberts & Geraldine Ferns O'connor Ierland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dirk Rosenbrock & Sabine Rosenbrock Duitsland
8  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Duitsland
9  Aldo Capitani & Michela Ferraris Italië
10  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Duitsland
11  Kurt Flohberger & Edith Flohberger Oostenrijk
12  Ed van Uden & Trudy van Uden Nederland
13  Wolfgang Mass & Annette Mass Duitsland

Kwart-Finale

14  Roland Taron & Siegrun Taron Duitsland
15  Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Duitsland
15  Gunther Nagel & Antje Nagel Duitsland
17  Willy Sostrom & Gurlil Sostrom Denemarken
18  Richard Funnell & Jenny Funnell Engeland
18  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Duitsland
20  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Duitsland
21  Ingo Lischka & Angelika Lischka Duitsland
22  Georg Angelakis & Anne Angelakis Duitsland
22  Franz Desch & Dietlinde Desch Duitsland
24  Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Duitsland
24  Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Nederland

Round 2 (top 36)

26  Jean-Francois Gosselin & Sylvie Gosselin Canada
27  Franz Steiner & Susanne Green (aka Steiner) Duitsland
28  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Duitsland
29  John Van Den Burg & Henny Van Den Burg Nederland
30  Tony Bisaccia & Josee Block België
31  Gerd Biehler & Bärbel Biehler Duitsland
32  Manfred Hüttges & Ursula Hüttges Duitsland
33  Herbert Keusgen & Christel Keusgen Duitsland
34  Noel Traynor & Breege Traynor Ierland
35  Bjorn Sveinsson & Bergthora Bergthorsdottir IJsland
36  Hans Alma & Colette Alma-zeestraten Nederland

Round 1 (top 76)

37  John Craig & Andrea Craig Noord-Ierland
37  Rüdiger Leenen & Iris Leenen Duitsland
39  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Duitsland
40  Johan Staats & Joke Staats Vermaesen Nederland
41  Don Crowley & Betty Kelly Ierland
41  Donatello Fumia & Laura Solaini Italië
43  Philip Huser & Monique Huser Engeland
44  Gunter Meywerk & Heidi Meywerk Duitsland
45  Raymond Pepper & Jackie Pepper Engeland
46  David James & Judith James Engeland
47  Johan Blind & Nel Blind Nederland
47  Toon Schrijvers & Roelie Schrijvers Nederland
49  John Francis & Therese Glennon Ierland
50  Peter Brand & Birgit Brand Duitsland
51  Herbert Auweck & Lucie Auweck Oostenrijk
52  Peter Tschusch & Anna Maria Tschusch Oostenrijk
53  Dierk Johann & Waltraud Johann Duitsland
54  John Devlin & Mary Mcevoy Ierland
54  Jon Eiriksson & Rangnhildur Sandholt IJsland
56  Basil Stanage & Janet Stanage Noord-Ierland
57  Johan Van Den Werf & Wilma Van Den Werf Nederland
58  Stephen Taylor & Gill Taylor Wales
59  Shay Roche & Katy Williams Ierland
60  Con Egan & Pauline Molloy Ierland
60  Philip Samways & Maureen Lomasney Ierland
62  Tom Keary & Brigid Keary Ierland
63  Jim Gartland & Teresa Gartland Noord-Ierland
64  William Gourley & Mandy Mackey Noord-Ierland
65  John Barbour-Mcmullen & Sandra Muldrew Noord-Ierland
66  Arno Businski & Ingrid Spitzner Businski Duitsland
66  Steve Sheriff & Gwynn Sheriff Engeland
68  Joan Casabo & Dolors Gonzalez Spanje
68  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Duitsland
70  Charles Johnston & Lyn Johnston Noord-Ierland
70  Victor Minguez & Ana Espada Spanje
72  Mauro Boni & Sylvia Boi Italië
72  Sean Dennehy & Kathleen Dennehy Ierland
72  Jim Phelan & Maria Tully Ierland
72  Xavier Santaella & Susana Prinetti Spanje
72  Richard Wheatley & Maureen Wheatley Ierland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}