Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship donderdag 19 februari 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Celtic Classic 2004
Ierland - Tralee donderdag 19 februari 2004

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship donderdag 19 februari 2004

Finale

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rusland
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azarbedjan
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Engeland
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Canada
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusland
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusland
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Rusland

Kwart-Finale

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Italië
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rusland
15  Joel Marasigan & Clara Shih Canada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusland
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italië
19  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Rusland
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Duitsland
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway Amerika
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australië
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Noorwegen

Round 2 (top 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusland
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Zweden
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Denemarken
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Oostenrijk
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusland
31  Marc Christensen & Tine Dahl Denemarken
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Spanje
31  Nal Vute & Spela Blatnik Slovenië
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Denemarken
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Spanje
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Rusland
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Rusland
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer Amerika

Round 1 (top 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Engeland
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Denemarken
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Duitsland
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Denemarken
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusland
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Noorwegen
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Engeland
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Spanje
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Engeland
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Duitsland
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Rusland
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Ierland
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Spanje
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Ierland
55  Alexander Schalk & Meike Drews Duitsland
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir IJsland
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Spanje
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Duitsland
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Nederland
61  Marc Fernandez & Anais Royo Spanje
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Spanje
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir IJsland
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Ierland
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Duitsland
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Engeland
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Ierland
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Spanje
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}