Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship donderdag 19 februari 2004
Check hoe advertise your product bij ons

Celtic Classic 2004
Ierland - Tralee donderdag 19 februari 2004

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship donderdag 19 februari 2004

Finale

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rusland
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azarbedjan
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Engeland
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Canada
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusland
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusland
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Rusland

Kwart-Finale

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Italië
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rusland
15  Joel Marasigan & Clara Shih Canada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusland
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italië
19  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Rusland
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Duitsland
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway Amerika
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australië
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Noorwegen

Round 2 (top 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusland
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Zweden
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Denemarken
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Oostenrijk
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusland
31  Marc Christensen & Tine Dahl Denemarken
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Spanje
31  Nal Vute & Spela Blatnik Slovenië
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Denemarken
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Spanje
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Rusland
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Rusland
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer Amerika

Round 1 (top 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Engeland
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Denemarken
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Duitsland
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanje
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Denemarken
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusland
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Noorwegen
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Engeland
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Spanje
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Engeland
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Duitsland
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Rusland
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Ierland
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Spanje
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Ierland
55  Alexander Schalk & Meike Drews Duitsland
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir IJsland
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Spanje
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Duitsland
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Nederland
61  Marc Fernandez & Anais Royo Spanje
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Spanje
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir IJsland
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Ierland
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Duitsland
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Engeland
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Ierland
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Spanje
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}