Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Standard vrijdag 25 maart 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2011
Tsjechië - Brno vrijdag 25 maart 2011

IDSF Rising Star Standard vrijdag 25 maart 2011

Finale

1  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Tsjechië
2  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
3  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusland
4  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polen
5  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Lithouwen
6  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
8  Ion Postolache & Ioana Damsa Roemenië
9  Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
10  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italië
11  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusland
12  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polen
13  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slowakije

Kwart-Finale

14  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Lithouwen
15  Daniel Buhala & Anna Korbutt Zwitserland
16  Xavi Fonolla Sopena & Anna Shevliakova Spanje
16  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
18  Artem Braylovskiy & Anna Surikova Rusland
19  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
19  Peter Udvary & Sofie Ragnar Zweden
21  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
21  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
23  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgarije
24  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland

Round 2 (top 48)

25  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polen
26  Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Polen
26  Pawel Switalski & Joanna Grudzien Polen
28  Milan Martinek & Veronika Volkova Tsjechië
28  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
30  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Lithouwen
30  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tsjechië
30  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgarije
33  Vaclav Bures & Jana Osickova Tsjechië
34  Augustas Gostautas & Agne Cimermonaite Lithouwen
35  Ludek Horeni & Michaela Riedlova Tsjechië
35  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
37  Jakub Necpal & Zuzana Borska Tsjechië
38  Bogdan Suciu & Larisa Pop Roemenië
39  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Tsjechië
39  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Tsjechië
39  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Tsjechië
42  Jan Grega & Martina Cellarova Slowakije
42  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
42  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polen
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Spanje
46  Maksim Ilinov & Viktoriya Bakalyar Ukraïne
47  Jan Baca & Monika Zemanova Tsjechië
47  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Duitsland

Round 1 (top 66)

49  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
49  Jozef Conka & Zuzana Bosanska Slowakije
49  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rusland
49  Marek Necas & Lucie Novotna Tsjechië
49  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Tsjechië
54  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Polen
54  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Tsjechië
56  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
57  Michal Solc & Tereza Moravkova Tsjechië
58  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Tsjechië
59  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
60  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulgarije
61  Ctibor Mazal & Kamila Rajsiglova Tsjechië
61  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Tsjechië
63  Ondrej Galecka & Maria Brindzakova Tsjechië
64  Tomas Jirsík & Martina Jezkova Tsjechië
64  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Tsjechië
66  Martin Klimes & Sarka Stojarova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}