Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Latin vrijdag 25 maart 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2011
Tsjechië - Brno vrijdag 25 maart 2011

IDSF Rising Star Latin vrijdag 25 maart 2011

Finale

1  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Denemarken
2  László Kovács & Erika Kelemen Hongarije
3  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusland
4  Robert Muller & Justyna Luczak Polen
5  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Tsjechië
6  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugal
8  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polen
9  Tomas Komenda & Martina Manakova Slowakije
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusland
11  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Italië
12  Omar Topic & Kristina Chochlikova Slowakije

Kwart-Finale

13  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Lithouwen
14  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tsjechië
15  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Frankrijk
15  Adam Fedko & Paulina Dabek Polen
17  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
17  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polen
19  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
20  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rusland
21  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Tsjechië
22  Vadim Cesca & Sara Lauri Italië
22  Martin Janicek & Livia Melnikova Slowakije
24  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polen

Round 2 (top 48)

25  Adam Katona & Alexandra Dáné Hongarije
25  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Tsjechië
27  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slowakije
27  Michal Kot & Marcelina Kika Polen
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Slowakije
29  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusland
29  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Italië
29  Alan Walme & Valentina Walme Kroatië
33  Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Hongarije
34  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Italië
34  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Tsjechië
34  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
37  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
38  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tsjechië
39  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
39  Marek Kypus & Petra Smidova Tsjechië
39  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Hongarije
39  Jan Srkal & Karolina Hajkova Tsjechië
43  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen
44  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
44  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusland
44  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
47  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
47  Marco Steindl & Barbora Spurna Oostenrijk

Round 1 (top 87)

49  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Italië
49  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
49  Jiri Gatnar & Marta Sygiet Tsjechië
49  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Hongarije
49  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgarije
54  Davide Civello & Elisa Cali Italië
55  Michal Konecny & Dominika Feglova Tsjechië
56  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tsjechië
57  Kevin Baccanale & Louise Ragnar Italië
57  Andrea Bello & Elisa Tiberio Italië
59  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slowakije
60  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Hongarije
60  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Duitsland
62  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Italië
62  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rusland
62  Radovan Orol & Andrea Kramecova Slowakije
65  Jiri Vacha & Elis Semradova Tsjechië
66  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusland
66  Jaroslav Horak & Jana Mikolasova Tsjechië
66  Jan Musal & Jana Kukucova Tsjechië
66  Martin Simek & Dita Tuhackova Tsjechië
70  Josef Kukan & Marketa Plesna Tsjechië
71  Luka Vodlan & Anamarija Novak Slovenië
72  Jan Vysin & Eva Necesalova Tsjechië
73  Jaroslav Novak & Renata Smidova Tsjechië
73  Viktor Polasek & Dita Drabkova Tsjechië
75  Adam Domasik & Lucie Valisova Tsjechië
75  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Spanje
77  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Duitsland
77  Rostislav Neuwirth & Klara Zborovska Tsjechië
77  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Tsjechië
80  Tomas Duras & Veronika Cerna Slowakije
81  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulgarije
82  Petr Krol & Anna Sadilkova Tsjechië
82  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Oostenrijk
82  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Tsjechië
85  Christian Groß & Stephanie Keusch Duitsland
86  Bohdan Hajek & Zuzana Chalupova Tsjechië
86  David Schöbl & Radka Berankova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}