Results from Brno Open 2011 - IDSF International Open Latin zaterdag 26 maart 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2011
Tsjechië - Brno vrijdag 25 maart 2011

IDSF International Open Latin zaterdag 26 maart 2011

Finale

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
2  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Italië
3  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
4  Dario Pizzo & Karen D'albundo Frankrijk
5  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Denemarken
6  Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  László Kovács & Erika Kelemen Hongarije
8  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Tsjechië
9  Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk
10  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
10  Robert Muller & Justyna Luczak Polen
12  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusland

Kwart-Finale

13  Adam Katona & Alexandra Dáné Hongarije
14  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Tsjechië
15  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Lithouwen
16  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Italië
17  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Lithouwen
18  György Köcse & Alexandra Stana Hongarije
18  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusland
20  Aleksey Boychenko & Alina Fedorenko Rusland
20  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italië
20  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
20  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
24  Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polen
25  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tsjechië

Round 3 (top 51)

26  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugal
26  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rusland
28  Alexander Walger & Julia Syceva Luxemburg
29  Andrei Sergunin & Alina Glazkova Rusland
30  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polen
31  Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polen
32  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polen
33  Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Rusland
33  Florian Vana & Karina Shpakovskaya Oostenrijk
35  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
35  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polen
37  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Italië
37  Omar Topic & Kristina Chochlikova Slowakije
39  Tomas Komenda & Martina Manakova Slowakije
39  Maciej Rasinski & Nikolina Melin Polen
41  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen
41  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slowakije
41  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Hongarije
41  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Tsjechië
45  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulgarije
46  Martin Janicek & Livia Melnikova Slowakije
47  Michal Kot & Marcelina Kika Polen
47  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Italië
49  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
50  Jan Srkal & Karolina Hajkova Tsjechië
51  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië

Round 2 (top 82)

52  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
53  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusland
54  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Italië
55  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Hongarije
56  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusland
56  Alan Walme & Valentina Walme Kroatië
58  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
59  Davide Civello & Elisa Cali Italië
59  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
59  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië
62  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Duitsland
63  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Frankrijk
63  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusland
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Tsjechië
66  Peter Schäfer & Maja-karolina Franke Oostenrijk
66  Marco Steindl & Barbora Spurna Oostenrijk
68  Marek Kypus & Petra Smidova Tsjechië
69  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
70  Andrea Bello & Elisa Tiberio Italië
70  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusland
72  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Tsjechië
73  Jan Pitela & Nicol Cupalová Tsjechië
74  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Duitsland
74  Martin Simek & Dita Tuhackova Tsjechië
74  Peter Talian & Radka Britanakova Slowakije
77  Vadim Cesca & Sara Lauri Italië
77  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Italië
79  Martin Cech & Dominika Bohusova Slowakije
80  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tsjechië
81  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tsjechië
81  W Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Hongarije

Round 1 (top 106)

83  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Tsjechië
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Tsjechië
85  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rusland
86  Josef Kukan & Marketa Plesna Tsjechië
87  Matej Madeja & Alena Reznicka Slowakije
88  Artur Alexandrov & Anna Antonyan Tsjechië
88  Jaroslav Novak & Renata Smidova Tsjechië
90  Nick Balazs & Ágnes Losonci Hongarije
90  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgarije
92  Luka Vodlan & Anamarija Novak Slovenië
93  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Oostenrijk
94  Petr Krol & Anna Sadilkova Tsjechië
95  Jan Musal & Jana Kukucova Tsjechië
96  Filip Volaj & Antonia Renata Sevcikova Slowakije
96  Jan Vysin & Eva Necesalova Tsjechië
98  Christoph Slouka & Ena Atarac Oostenrijk
99  Jakub Brisuda & Nikola Dianiskova Slowakije
99  Christian Groß & Stephanie Keusch Duitsland
101  Tomas Kastalan & Daniela Strasilova Tsjechië
101  Jakub Krivohlavek & Romana Medunova Tsjechië
101  David Schöbl & Radka Berankova Tsjechië
104  Marian Chladny & Veronika Csemanova Slowakije
104  Roman Unzeitig & Jana Fuchsova Tsjechië
106  Juraj Benko & Martina Barjakova Slowakije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}