Results from Brno Open 2010 - IDSF Rising Star Latin vrijdag 26 maart 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2010
Tsjechië - Brno vrijdag 26 maart 2010

IDSF Rising Star Latin vrijdag 26 maart 2010

Finale

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
2  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Italië
3  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
4  György Köcse & Alexandra Stana Hongarije
5  Jiri Gatnar & Kamila Svobodova Tsjechië
6  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
7  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Zweden
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
8  Robert Muller & Anna Romanowska Polen
10  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tsjechië
11  Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
12  Mateusz Sobczynski & Justyna Luczak Polen

Kwart-Finale

13  Davide Fumagalli & Michaela Komorova Slowakije
14  Vaclav Masaryk & Petra Smidova Tsjechië
15  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
16  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
17  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
17  Antonin Langr & Alice Stodulkova Tsjechië
19  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
20  Robert Beitsch & Maike Wende Duitsland
21  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
22  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Tsjechië
23  Filip Cipar & Janka Cizikova Slowakije
24  Jan Herodek & Alena Cecatkova Tsjechië

Round 2 (top 36)

25  Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finland
26  Titus Ablorh & Anita Tolova Tsjechië
26  Jaroslav Horak & Tereza Florova Tsjechië
28  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
28  Michal Slugocki & Anna Sosinska Polen
30  Jakub Necpal & Samira Zylollarova Tsjechië
30  Wolfgang Raab & Patrizia Melchert Oostenrijk
32  Martin Janicek & Livia Melnikova Slowakije
33  Vladimir Lazarev & Aneta Horakova Tsjechië
34  Csaba Megyeri & Ida Kovács Hongarije
35  Tomas Vintrlik & Hana Pikalova Tsjechië
36  Maxim Orlov & Evgenia Kazarina Tsjechië

Round 1 (top 58)

37  Martin Drakenberg & Maria Zimmerman Zweden
38  Maxim Putryk & Tereza Blazkova Tsjechië
38  Tomas Slunsky & Klara Konarikova Tsjechië
40  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
40  Tomas Skoupil & Sarka Steinbachova Tsjechië
42  Jakov Klebanov & Kristina Scibor Duitsland
43  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Tsjechië
44  Pawel Trela & Dominika Necka Polen
45  Milan Adamec & Hana Koprivova Tsjechië
45  Tomas Duras & Veronika Cerna Slowakije
45  David Schöbl & Radka Berankova Tsjechië
48  Martin Marek & Lenka Silvarova Tsjechië
48  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tsjechië
48  Jan Srkal & Karolina Hajkova Tsjechië
51  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Tsjechië
51  Michal Wroniszewski & Malgorzata Baranska Polen
53  Thorbjorn Bech & Cecilie Lind Denemarken
54  Jan Pitela & Nicol Cupalová Tsjechië
55  Bohdan Hajek & Zuzana Chalupova Tsjechië
55  Daniel Klima & Ruth Svandova Tsjechië
57  Petr Kupcik & Eliska Otahalova Tsjechië
58  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}