Results from Brno Open 2010 - IDSF Rising Star Latin vrijdag 26 maart 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2010
Tsjechië - Brno vrijdag 26 maart 2010

IDSF Rising Star Latin vrijdag 26 maart 2010

Finale

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
2  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Italië
3  David Riegler & Julia Jussel Duitsland
4  György Köcse & Alexandra Stana Hongarije
5  Jiri Gatnar & Kamila Svobodova Tsjechië
6  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
7  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Zweden
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
8  Robert Muller & Anna Romanowska Polen
10  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tsjechië
11  Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
12  Mateusz Sobczynski & Justyna Luczak Polen

Kwart-Finale

13  Davide Fumagalli & Michaela Komorova Slowakije
14  Vaclav Masaryk & Petra Smidova Tsjechië
15  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
16  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
17  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
17  Antonin Langr & Alice Stodulkova Tsjechië
19  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
20  Robert Beitsch & Maike Wende Duitsland
21  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
22  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Tsjechië
23  Filip Cipar & Janka Cizikova Slowakije
24  Jan Herodek & Alena Cecatkova Tsjechië

Round 2 (top 36)

25  Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finland
26  Titus Ablorh & Anita Tolova Tsjechië
26  Jaroslav Horak & Tereza Florova Tsjechië
28  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
28  Michal Slugocki & Anna Sosinska Polen
30  Jakub Necpal & Samira Zylollarova Tsjechië
30  Wolfgang Raab & Patrizia Melchert Oostenrijk
32  Martin Janicek & Livia Melnikova Slowakije
33  Vladimir Lazarev & Aneta Horakova Tsjechië
34  Csaba Megyeri & Ida Kovács Hongarije
35  Tomas Vintrlik & Hana Pikalova Tsjechië
36  Maxim Orlov & Evgenia Kazarina Tsjechië

Round 1 (top 58)

37  Martin Drakenberg & Maria Zimmerman Zweden
38  Maxim Putryk & Tereza Blazkova Tsjechië
38  Tomas Slunsky & Klara Konarikova Tsjechië
40  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
40  Tomas Skoupil & Sarka Steinbachova Tsjechië
42  Jakov Klebanov & Kristina Scibor Duitsland
43  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Tsjechië
44  Pawel Trela & Dominika Necka Polen
45  Milan Adamec & Hana Koprivova Tsjechië
45  Tomas Duras & Veronika Cerna Slowakije
45  David Schöbl & Radka Berankova Tsjechië
48  Martin Marek & Lenka Silvarova Tsjechië
48  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Tsjechië
48  Jan Srkal & Karolina Hajkova Tsjechië
51  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Tsjechië
51  Michal Wroniszewski & Malgorzata Baranska Polen
53  Thorbjorn Bech & Cecilie Lind Denemarken
54  Jan Pitela & Nicol Cupalová Tsjechië
55  Bohdan Hajek & Zuzana Chalupova Tsjechië
55  Daniel Klima & Ruth Svandova Tsjechië
57  Petr Kupcik & Eliska Otahalova Tsjechië
58  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}