Results from Brno Open 2006 - Youth Latin zondag 2 april 2006
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2006
Tsjechië - Brno zaterdag 1 april 2006

Youth Latin zondag 2 april 2006

Finale

1  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
2  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
3  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Duitsland
4  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tsjechië
5  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polen
6  Jörg Killius & Ilona Cutenco Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Daniel Ciml & Daniela Pospisilova Tsjechië
8  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Polen
9  Lukas Bartunek & Aneta Karlickova Tsjechië
10  Filip Lubina & Kamila Svobodova Tsjechië
11  Viktor Talyzin & Anita Florczak Polen
12  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Tsjechië

Kwart-Finale

13  Liudas Tamulaitis & Ugne Juknaite Lithouwen
14  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Tsjechië
15  Gyorgy Lehoczky & Rita Katona Hongarije
16  Péter Szokodi & Anna Mikes Hongarije
17  Lukas Van Der Fecht & Claudia Horneber Oostenrijk
17  Jan Dvoracek & Veronika Lalova Tsjechië
17  Stefan Hold & Julia Burghardt Oostenrijk
20  Michal Strnad & Veronika Smikova Tsjechië
21  Vaclav Masaryk & Monika Bembenkova Tsjechië
22  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Rusland
23  Ondrej Konevalik & Veronika Flaskova Tsjechië
24  Marek Haris & Simona Cechova Tsjechië

Round 2 (top 36)

25  Péter Perei & Noémi Sárközi Hongarije
25  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slowakije
27  Martin Henzely & Zuzana Halasova Tsjechië
27  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Tsjechië
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
30  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Rusland
31  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Tsjechië
32  Jan Sevela & Vendula Vaskova Tsjechië
33  Gleb Goncharov & Tatiana Nasonova Rusland
33  Kristian Pekar & Lucie Drevikovska Tsjechië
35  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Oostenrijk
36  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië

Round 1 (top 46)

37  Martin Frankl & Zdenka Prochazkova Tsjechië
38  Oldrich Hlavac & Barbora Kocmanova Tsjechië
38  Tomas Hnilica & Veronika Juraskova Tsjechië
38  Jakub Skopal & Zuzana Ocadlikova Tsjechië
41  Lukas Somik & Petronela Pivarciova Slowakije
42  Jiri Strakos & Karin Vapenickova Tsjechië
43  Tomas Novak & Barbora Svehlikova Tsjechië
44  Vladimir Podshivalov & Ekaterina Fedosikhina Rusland
45  Michal Derco & Kristyna Opalkova Tsjechië
46  Ondrej Galecka & Jana Sedlarova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}