Results from Brno Open 2006 - IDSF International Open Standard zondag 2 april 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Brno Open 2006
Tsjechië - Brno zaterdag 1 april 2006

IDSF International Open Standard zondag 2 april 2006

Finale

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
2  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
3  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
4  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italië
5  Edgars Gasjuns & Michela Bove Letland
6  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
8  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tsjechië
10  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Slowakije
11  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusland
13  Marko Mehine & Maria Fessai Estonië
14  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië

Kwart-Finale

15  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Nederland
15  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
17  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Slowakije
18  Daniele Gallaro & Kimberly Taylor Engeland
19  Christoph Santner & Maria Santner Oostenrijk
19  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
21  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
22  Rihards Dusa & Agnese Junkure Letland
22  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
24  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
24  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Letland
26  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Letland

Round 2 (top 51)

27  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
28  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polen
29  Filip Maly & Lucie Dolezalova Tsjechië
30  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Slowakije
30  Adam Majewski & Aleksandra Paklikowska Polen
30  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
33  Anton Kurttila & Riikka Junno Finland
33  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Tsjechië
33  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
36  Thomas Fusetto & Laura Brugin Italië
37  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
38  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Polen
39  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
39  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusland
41  Michal Mladek & Daniela Vratna Tsjechië
41  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië
41  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polen
44  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
45  David Vejchar & Veronika Hanusova Tsjechië
46  Dusan Novak & Ivana Tomovicova Slowakije
46  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
48  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tsjechië
48  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polen
48  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraïne
51  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië

Round 1 (top 93)

52  Jaroslav Frantisek & Katerina Benesova Tsjechië
52  Miroslav Hyza & Lucie Benyskova Tsjechië
52  Filip Krivda & Kristina Ondrovicova Slowakije
55  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slowakije
56  Hardi Rikand & Laura Kask Estonië
57  Marek Kolar & Veronika Mala Tsjechië
58  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Duitsland
58  Artur Lubin & Birgit Usin Estonië
60  Bruno Petit & Jade Geropp Frankrijk
60  Erik Seman & Simona Kriskova Slowakije
62  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
63  Pavel John & Tereza Jendrulkova Tsjechië
64  Michal Drha & Monika Mikesova Tsjechië
64  Martin Kubin & Dita Kubinova Tsjechië
66  Vitezslav Razek & Jana Horska Tsjechië
67  Olivér Zsom & Boglárka Vozár Hongarije
68  Petr Smetana & Pavla Lamplotova Tsjechië
68  Zdenek Soukup & Kristina Malkova Tsjechië
70  Michal Kurtis & Alena Stareckova Tsjechië
70  Jiri Marek & Pavlina Richterova Tsjechië
70  Jan Srubar & Petra Kofronova Tsjechië
73  Jan Herodek & Lucie Ondrackova Tsjechië
73  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
73  Tomas Rynes & Jana Batovska Tsjechië
76  Daniel Erychleb & Katerina Hejdukova (aka Bendova) Tsjechië
76  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Duitsland
76  Tomas Sedlecky & Veronika Musilova Tsjechië
76  Pavel Vitosek & Veronika Mensikova Tsjechië
76  David Vorac & Anna Zdrahalova Tsjechië
76  Lukas Zamecnik & Klara Zamecnikova Tsjechië
82  Jaroslav Bittner & Regina Zelinska Slowakije
82  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tsjechië
82  Robert Gulis & Terezia Rozova Slowakije
82  Jan Kohout & Hana Novotna Tsjechië
82  Matej Kutalek & Sarka Svobodova Tsjechië
82  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tsjechië
82  Filip Nemeth & Olga Gabrielova Slowakije
82  Jiri Novosad & Veronika Tumova Tsjechië
82  Petr Plsek & Andrea Plskova Tsjechië
82  Pavel Prochazka & Martina Arnoldova Tsjechië
82  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovenië
82  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}