Results from British Open 2000 - Youth Latin dinsdag 30 mei 2000
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

British Open 2000
Engeland - Blackpool vrijdag 26 mei 2000

Youth Latin dinsdag 30 mei 2000

Finale

1  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Engeland
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italië
3  Joshua Keefe & Daniella Miller Australië
4  Genya Mazo & Giselle Peacock Amerika
5  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italië
6  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

  Roki Cesen & Jana Pokrovskaya Slovenië
  Scott Cleaver & Vanessa Polimeno Australië
  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraïne
  Tony Pututau & Shala Parrish Amerika
  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Nederland
  Marco Verrelli & Sara Magnanelli Italië

Kwart-Finale

  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Ukraïne
  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Italië
  Kevin Clifton & Lisa Darby Engeland
  Arsen Kishishian & Miranda Postlethwaite Australië
  Tristan Macmanus & Lora Dolan Ierland
  Marco Mancini & Giada Filacchione Italië
  Paul Mccann & Crystal Main Engeland
  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugal
  Nathan Meyers & Rachel Jones Australië
  Andrew Palmer & Skye Wilson Australië
  Bor Pantic & Maja Gersak Slovenië
  Dmitro Petrov & Yulia Zagoruychenko Rusland
  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusland

Round 2 (top 50)

  Bradley Adcock & Eve Taylor Schotland
  Rory Couper & Rachael Heron Engeland
  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Rusland
  Werner Figar & Karin Figar Oostenrijk
  Giampiero Gencarelli & Elia Maria Valentina Italië
  Raymon Jansson & Sandra Sjöblom Zweden
  Serguei Khadzhiev & Olga Iagant Rusland
  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Tsjechië
  Francis Lafreniere & Christine Thibault Canada
  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Duitsland
  Christian Millette & Stefanie Lambert Canada
  Michael Miziner & Gina Buber Australië
  Ilario Parise & Stephania Traina Italië
  Michael Petr & Martina Kocikova Tsjechië
  Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Rusland
  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovenië
  Shane Reilly & Ash-leigh Hunter Australië
  Martin Rycroft & Rebecca Young Wales
  Simone Segatori & Lara Astolfi Italië
  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Rusland
  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Tsjechië
  Andrey Strinadko & Svetlana Feldman Amerika
  Clive Uter & Katie Lee Engeland
  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Nederland

Round 1 (top 78)

  Ricky Bentzen & Charlotte Kristiansen Denemarken
  Rene Castaneda & Elina Lipkin Amerika
  Emanuele Chetta & Lorena Buono Italië
  Maksim Chmerkovskiy & Snezhana Urbin Amerika
  Alex Contreras & Natasha Bitters Amerika
  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Duitsland
  Pascal Fremmer & Angela Kraft Duitsland
  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx België
  Ryan Hammond & Samantha Viana Zuid-Afrika
  Björn Holthe & Anna Soupron Noorwegen
  Bjoern Johansson & Angelica Rosen Zweden
  Christoph Kies & Silke Zetzsche Duitsland
  Jiri Kosydar & Martina Ralikova Tsjechië
  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman Amerika
  Lars Olof Larsson & Carolina Baeck Zweden
  Przemek Lowicki & Danuta Wittig Polen
  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Polen
  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Zweden
  Jani Manelius & Anne Jänkälä Finland
  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italië
  Valerio Pavia & Elisa Vona Italië
  Ultimo Piacentini & Cata Mammone Italië
  Keabetswe Ramoshebi & Tebogo Mokgethi Zuid-Afrika
  Joseph Rossi & Meagen Alderton Duitsland
  Vladislav Silde & Olga Dubravina Rusland
  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Italië
  Sergey Sourkov & Ksenia Balovneva Rusland
  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}