Results from Bratislava Open 2007 - IDSF International Open Standard zaterdag 8 september 2007
Check hoe advertise your product bij ons

Bratislava Open 2007
Slowakije - Bratislava zaterdag 8 september 2007

IDSF International Open Standard zaterdag 8 september 2007

Finale

1  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italië
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
3  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
4  Csaba László & Anna Mikes Hongarije
5  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
6  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
8  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
9  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
10  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
11  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tsjechië
12  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polen

Kwart-Finale

13  David Vejchar & Veronika Hanuskova Tsjechië
14  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovenië
15  Karol Brull & Viktoria Bolender Slowakije
15  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
17  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Tsjechië
18  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
19  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slowakije
19  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Hongarije
21  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatië
22  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
23  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië
24  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Hongarije
25  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenië

Round 2 (top 48)

26  Martin Janicek & Petra Pozdechova Slowakije
26  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
28  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slowakije
29  Zsombor Balázs & Nikoletta Németh Hongarije
30  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
31  Robert Pavlik & Simona Brecikova Slowakije
32  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tsjechië
33  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatië
33  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polen
35  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Oostenrijk
35  Ivan Stinka & Anna Zelena Tsjechië
37  István Zsigovics & Krisztina Szaka Hongarije
38  Peter Loibner & Jasmin Eckhart Oostenrijk
39  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slowakije
40  Jaroslav Hazlinsky & Anna Turociova Slowakije
40  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
40  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Tsjechië
40  Michal Skowronski & Agnieszka Dymek Polen
44  Petr Plsek & Sarka Kotatkova Tsjechië
45  Vladimir Honzak & Helena Libalova Tsjechië
45  Martin Oulicky & Petra Slukova Tsjechië
47  Jan Herodek & Lucie Ondrackova Tsjechië
47  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Slowakije

Round 1 (top 62)

49  Peter Jencik & Aneta Janoviakova Slowakije
50  Piotr Skoczylas & Agata Skoczylas Polen
51  David Vorac & Anna Zdrahalova Tsjechië
52  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Tsjechië
53  Peter Babony & Martina Manakova Slowakije
54  Julius Schwarcz & Timea Kollarikova Slowakije
55  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Oostenrijk
55  Jan Sury & Barbara Nardelli Tsjechië
57  Martin Henzl & Petra Tausova Tsjechië
58  Jan Srubar & Petra Kofronova Tsjechië
59  Petr Blahovsky & Dana Silesova Slowakije
59  Marek Hergott & Kristina Hergottova Slowakije
61  Oliver Forstner & Christina Kratzer Oostenrijk
61  Martin Pospisil & Barbara Kratka Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}