Results from Bratislava Open 2000 - IDSF International Open Latin zaterdag 18 november 2000
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Bratislava Open 2000
Slowakije - Bratislava zaterdag 18 november 2000

IDSF International Open Latin zaterdag 18 november 2000

Finale

1  Matej Krajcer & Janja Lesar Slovenië
2  Denis Kuznetsov & Natalia Koulagina Rusland
3  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Lithouwen
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Lithouwen
5  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Tsjechië
6  Jaroslav Kunes & Jana Vondraskova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Michal Soukup & Zuzana Paskova Slowakije
8  Juraj Faber & Jeanette Faberova Slowakije
9  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
10  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Lithouwen
11  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusland
12  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg

Kwart-Finale

13  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Rusland
14  Ales Viscek & Laura Stefanie Hafner Zwitserland
15  Gintaras Svistunavicius & Gabriele Valiukaite Lithouwen
15  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italië
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
18  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rusland
19  Konstantyn Voynarovskiy & Katerina Zilkovska Moldavië
20  Sören Hougaard & Mette Georgio Denemarken
20  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
22  Lukas Cep & Simona Svrckova Tsjechië
23  Kaspars Berzups & Anna Znotena Letland
23  Bor Pantic & Maja Gersak Slovenië

Round 3 (top 50)

25  Jan Cerny & Lucie Skopalikova Tsjechië
26  Rene Loft & Michelle Abildtrup Denemarken
26  Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Duitsland
28  Peter Majzelj & Masa Salamun Slovenië
28  Heiko Straile & Daniela Beckmann Duitsland
30  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Tsjechië
30  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tsjechië
30  Gianfranco Visconti & Michela Beltrami Italië
33  Werner Figar & Karin Figar Oostenrijk
34  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Italië
35  Marco Niero & Mayda Fuga Italië
35  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Italië
37  Benny Cilio & Elena Bourda Italië
37  Atis Legzdins & Jevgenija Markova Letland
37  Martin Novacek & Petra Ladinikova Tsjechië
37  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
41  Martin Wünsch & Kristina Horvathova Slowakije
42  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slowakije
43  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Italië
43  Marek Dedik & Jana Schwarzerova Tsjechië
43  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Duitsland
46  Martin Navratil & Veronika Fedorova Tsjechië
47  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Duitsland
48  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Kroatië
49  Slawomir Miszczak & Joanna Siekierska Polen
50  Eduard Zubak & Lenka Kvechova Tsjechië

Round 2 (top 96)

51  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Rusland
52  Simon Huber & Isolde Schmidt Duitsland
52  Stefano Terrazzino & Yvonne Hemlein Duitsland
54  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovenië
55  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraïne
56  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tsjechië
56  Michal Parma & Petra Vladovona Tsjechië
56  Philipp Singer & Meike Fimpel Duitsland
56  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tsjechië
60  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Tsjechië
60  David Kriz & Jana Zelenkova Tsjechië
60  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tsjechië
60  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tsjechië
64  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Rusland
64  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finland
66  Maxym Litiyushkin & Maryna Khoruzhevska Ukraïne
66  Oleksiy Zagoruyko & Tetyana Nakhodkina Ukraïne
68  Maksim Condratiev & Irina Andronic Moldavië
68  Stefan Maier & Carolina Inama Oostenrijk
68  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgarije
68  Tibor Slaby & Dalma Bekeova Slowakije
72  Petr Sury & Gabriela Peterkova Tsjechië
73  Matej Chren & Miriam Cechovicova Slowakije
74  Oleksandr Gotochkin & Kateryna Trubina Ukraïne
75  Michal Parso & Tatiana Parsova Slowakije
76  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Hongarije
77  Konrad Dabski & Joanna Dabska Polen
77  Marek Gabor & Denisa Jancusova Slowakije
77  Jure Pirc & Manca Dolenc Slovenië
80  Gergely Domokos & Eszter Holler Hongarije
80  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slowakije
80  Berns Nägele & Corinna Klett Duitsland
80  Tomas Vacha & Lucie Hucinova Tsjechië
84  David Biegun & Sarka Turonova Tsjechië
84  Sven Hahn & Petra Kühnle Duitsland
84  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Slowakije
84  Miroslav Kucera & Petra Kucerova Slowakije
84  Jure Merhar & Irena Batistic Slovenië
84  Sascha Mohl & Carolin Marie Behrendt Duitsland
90  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Duitsland
90  György Köcse & Nanda Wolf Hongarije
92  Domen Krapez & Elena Girella Slovenië
93  Jimmy Chen & Kimberly Hsu Taiwan
93  Karl Fencl & Gabriella Szelesi Oostenrijk
93  Zdenko Gregor & Maria Peterkova Slowakije
93  Viktor Vadasz & Agnes Dudas Hongarije

Round 1 (top 126)

97  David Kozmus & Masa Pikl Slovenië
97  Richard Kupka & Ivana Drabkova Tsjechië
99  Anton Lazik & Katarina Platkova Slowakije
99  Tomas Surovec & Michaela Markova Slowakije
101  Robert Pavlik & Eva Prnova Slowakije
101  Peter Terpak & Lenka Borovska Slowakije
103  Andreas Hager & Simone Schwarzgruber Oostenrijk
104  Roman Degold & Lydia Degold Oostenrijk
104  Jozef Solus & Andrea Ugrayova Slowakije
104  Istvan Toth & Noemi Tarr Roemenië
107  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Duitsland
108  Ozren Ercegovac & Biljana Borisov Kroatië
108  Roland Kovac & Katarina Kocisova Slowakije
108  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgarije
108  Petr Vrancik & Marketa Zemanova Tsjechië
112  Henrich Heizer & Veronika Slamkova Slowakije
113  Ivo Bures & Simona Cervenkova Tsjechië
113  Tomas Pokorny & Lenka Matejickova Tsjechië
113  Jaroslav Sobolis & Alexandra Sutriepkova Slowakije
116  Darius Haraksin & Daniela Zelenakova Slowakije
116  Martin Pesek & Klara Novakova Tsjechië
118  Tamás Ollerinyi & Ha-vi Le-thi Hongarije
118  Jan Taufer & Helena Katzerova Tsjechië
120  Zdenek Kriz & Kamila Francova Tsjechië
120  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Hongarije
122  Peter Polacko & Karolina Majernikova Slowakije
122  David Valcuha & Jana Kokotkova Tsjechië
122  Tomislav Valdec & Maria Blazevic Kroatië
125  Zdenek Fiala & Jana Sedlackova Tsjechië
126  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgarije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}