Results from Bratislava Open 2000 - IDSF International Open Latin zaterdag 18 november 2000
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Bratislava Open 2000
Slowakije - Bratislava zaterdag 18 november 2000

IDSF International Open Latin zaterdag 18 november 2000

Finale

1  Matej Krajcer & Janja Lesar Slovenië
2  Denis Kuznetsov & Natalia Koulagina Rusland
3  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Lithouwen
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Lithouwen
5  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Tsjechië
6  Jaroslav Kunes & Jana Vondraskova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Michal Soukup & Zuzana Paskova Slowakije
8  Juraj Faber & Jeanette Faberova Slowakije
9  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
10  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Lithouwen
11  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusland
12  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg

Kwart-Finale

13  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Rusland
14  Ales Viscek & Laura Stefanie Hafner Zwitserland
15  Gintaras Svistunavicius & Gabriele Valiukaite Lithouwen
15  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italië
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
18  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rusland
19  Konstantyn Voynarovskiy & Katerina Zilkovska Moldavië
20  Sören Hougaard & Mette Georgio Denemarken
20  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
22  Lukas Cep & Simona Svrckova Tsjechië
23  Kaspars Berzups & Anna Znotena Letland
23  Bor Pantic & Maja Gersak Slovenië

Round 3 (top 50)

25  Jan Cerny & Lucie Skopalikova Tsjechië
26  Rene Loft & Michelle Abildtrup Denemarken
26  Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Duitsland
28  Peter Majzelj & Masa Salamun Slovenië
28  Heiko Straile & Daniela Beckmann Duitsland
30  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Tsjechië
30  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Tsjechië
30  Gianfranco Visconti & Michela Beltrami Italië
33  Werner Figar & Karin Figar Oostenrijk
34  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Italië
35  Marco Niero & Mayda Fuga Italië
35  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Italië
37  Benny Cilio & Elena Bourda Italië
37  Atis Legzdins & Jevgenija Markova Letland
37  Martin Novacek & Petra Ladinikova Tsjechië
37  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
41  Martin Wünsch & Kristina Horvathova Slowakije
42  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slowakije
43  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Italië
43  Marek Dedik & Jana Schwarzerova Tsjechië
43  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Duitsland
46  Martin Navratil & Veronika Fedorova Tsjechië
47  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Duitsland
48  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Kroatië
49  Slawomir Miszczak & Joanna Siekierska Polen
50  Eduard Zubak & Lenka Kvechova Tsjechië

Round 2 (top 96)

51  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Rusland
52  Simon Huber & Isolde Schmidt Duitsland
52  Stefano Terrazzino & Yvonne Hemlein Duitsland
54  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovenië
55  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraïne
56  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tsjechië
56  Michal Parma & Petra Vladovona Tsjechië
56  Philipp Singer & Meike Fimpel Duitsland
56  Robert Tesar & Vendula Burkonova Tsjechië
60  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Tsjechië
60  David Kriz & Jana Zelenkova Tsjechië
60  Marek Swetik & Renata Dohnanska Tsjechië
60  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Tsjechië
64  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Rusland
64  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finland
66  Maxym Litiyushkin & Maryna Khoruzhevska Ukraïne
66  Oleksiy Zagoruyko & Tetyana Nakhodkina Ukraïne
68  Maksim Condratiev & Irina Andronic Moldavië
68  Stefan Maier & Carolina Inama Oostenrijk
68  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgarije
68  Tibor Slaby & Dalma Bekeova Slowakije
72  Petr Sury & Gabriela Peterkova Tsjechië
73  Matej Chren & Miriam Cechovicova Slowakije
74  Oleksandr Gotochkin & Kateryna Trubina Ukraïne
75  Michal Parso & Tatiana Parsova Slowakije
76  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Hongarije
77  Konrad Dabski & Joanna Dabska Polen
77  Marek Gabor & Denisa Jancusova Slowakije
77  Jure Pirc & Manca Dolenc Slovenië
80  Gergely Domokos & Eszter Holler Hongarije
80  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slowakije
80  Berns Nägele & Corinna Klett Duitsland
80  Tomas Vacha & Lucie Hucinova Tsjechië
84  David Biegun & Sarka Turonova Tsjechië
84  Sven Hahn & Petra Kühnle Duitsland
84  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Slowakije
84  Miroslav Kucera & Petra Kucerova Slowakije
84  Jure Merhar & Irena Batistic Slovenië
84  Sascha Mohl & Carolin Marie Behrendt Duitsland
90  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Duitsland
90  György Köcse & Nanda Wolf Hongarije
92  Domen Krapez & Elena Girella Slovenië
93  Jimmy Chen & Kimberly Hsu Taiwan
93  Karl Fencl & Gabriella Szelesi Oostenrijk
93  Zdenko Gregor & Maria Peterkova Slowakije
93  Viktor Vadasz & Agnes Dudas Hongarije

Round 1 (top 126)

97  David Kozmus & Masa Pikl Slovenië
97  Richard Kupka & Ivana Drabkova Tsjechië
99  Anton Lazik & Katarina Platkova Slowakije
99  Tomas Surovec & Michaela Markova Slowakije
101  Robert Pavlik & Eva Prnova Slowakije
101  Peter Terpak & Lenka Borovska Slowakije
103  Andreas Hager & Simone Schwarzgruber Oostenrijk
104  Roman Degold & Lydia Degold Oostenrijk
104  Jozef Solus & Andrea Ugrayova Slowakije
104  Istvan Toth & Noemi Tarr Roemenië
107  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Duitsland
108  Ozren Ercegovac & Biljana Borisov Kroatië
108  Roland Kovac & Katarina Kocisova Slowakije
108  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgarije
108  Petr Vrancik & Marketa Zemanova Tsjechië
112  Henrich Heizer & Veronika Slamkova Slowakije
113  Ivo Bures & Simona Cervenkova Tsjechië
113  Tomas Pokorny & Lenka Matejickova Tsjechië
113  Jaroslav Sobolis & Alexandra Sutriepkova Slowakije
116  Darius Haraksin & Daniela Zelenakova Slowakije
116  Martin Pesek & Klara Novakova Tsjechië
118  Tamás Ollerinyi & Ha-vi Le-thi Hongarije
118  Jan Taufer & Helena Katzerova Tsjechië
120  Zdenek Kriz & Kamila Francova Tsjechië
120  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Hongarije
122  Peter Polacko & Karolina Majernikova Slowakije
122  David Valcuha & Jana Kokotkova Tsjechië
122  Tomislav Valdec & Maria Blazevic Kroatië
125  Zdenek Fiala & Jana Sedlackova Tsjechië
126  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgarije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}