Results from Bratislava Open 1997 - IDSF International Open Standard zondag 16 november 1997
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Bratislava Open 1997
Slowakije - Bratislava zaterdag 15 november 1997

IDSF International Open Standard zondag 16 november 1997

Finale

1  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Engeland
2  William Pino & Alessandra Bucciarelli Italië
3  Roberto Villa & Michelle Barry Engeland
4  Alessandro Firmo & Michela Cerea Italië
5  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Italië
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Jonathan Crossley & Kylie Jones Engeland
8  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italië
9  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Slowakije
10  Mirco Selli & Marica Selli Italië
11  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Italië
12  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië

Kwart-Finale

13  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Oostenrijk
14  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slowakije
15  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rusland
15  Neilas Katinas & Anita Pocz Duitsland
17  Erkki Aas & Siret Siilak Estonië
17  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Duitsland
17  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Tsjechië
20  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Lithouwen
21  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finland
22  Martin Odstricil & Renata Odstricil Tsjechië
23  Raffaele Damin & Nicoletta Zabeo Italië
24  Erminio Stefano & Luana Conte Italië

Round 2 (top 48)

25  Igor Filimonchyk & Oxana Filimonchyk Byelorussia
26  Gherman Mustuc & Natalia Oreschina Moldavië
27  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Italië
28  Tarmo Jogi & Kristi End Estonië
29  Michele Boschi & Cinzia Vivarelli Italië
29  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
31  Milan Baciak & Jana Kvaakajova Slowakije
32  Egor Abashkin & Olga Folomeikina Moldavië
32  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Tsjechië
34  Giampiero Giannico & Daniela Serio Italië
34  Radoslav Kovacik & Zuzana Paskova Slowakije
36  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Duitsland
37  Bernhard Winkler & Angelika Rom Oostenrijk
38  Xander Jager & Yvette Jager Nederland
39  Thorsten Koletschka & Corinna Marquardt Duitsland
40  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Italië
40  Gareth Taplin & Lisa Hammond Engeland
42  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Italië
43  Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland
44  Andrea Stefano & Silvia Stefano Italië
45  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Italië
46  Ulrich Proske & Nicole Proske Degering Duitsland
47  Cristiano Bezzon & Laura Pontiggia Italië
48  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Tsjechië

Round 1 (top 72)

49  Carlo Scoccia & Simonetta David Italië
50  Igor Stepanov & Daria Koniouchevskaia Rusland
50  Guiseppe Tagarelli & Antonella Suglia Italië
52  Pavol Knapo & Alzbeta Kovalova Slowakije
52  Matthias Marschall & Sylvia Tröger Duitsland
54  Yurii Braish & Marina Braish Moldavië
55  Alessandro Di Melfi & Conchetta Christino Italië
55  Alessandro Riccardi & Simona Postiglione Italië
57  Mark Rudi & Christina Rudi Duitsland
58  Martin Frano & Tatiana Kulikova Slowakije
58  Marek Hudec & Jana Klicova Slowakije
58  Peter Wondra & Ingrid Eder Oostenrijk
61  Armin Balk & Anja Frieling Duitsland
62  Matej Chren & Slavka Lorencova Slowakije
63  Marek Dobis & Zdenka Husarova Slowakije
63  Tomasz Konury & Izabela Weiss Polen
65  Frank Ter Horst & Irene Lier Nederland
66  Udo Lang & Eva Maria Lang Duitsland
67  Borek Lizek & Eva Hanzlova Tsjechië
67  David Vitasek & Marie Janosova Tsjechië
67  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slowakije
70  Johann Horch & Christine Kunz Duitsland
71  Christian Auer & Renate Kriegel Oostenrijk
71  Martin Oegg & Astrid Minnich Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}