Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Under 21 Latin zaterdag 26 mei 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Blackpool Dance Festival 2012
Engeland - Blackpool donderdag 24 mei 2012

Under 21 Latin zaterdag 26 mei 2012

Finale

1  Darren Hammond & Kylee Brown Zuid-Afrika
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du China
3  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Rusland
4  Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polen
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Denemarken
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [26] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
8  [23] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukraïne
9  [21] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Lithouwen
9  [21] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Hong Kong
11  [18] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusland
12  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukraïne
13  [12] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  [21] Anton Inglikov & Ella Troshina Rusland
15  [20] Shim Young Eun & Song Ha Kim Zuid-Korea
15  [20] Danylo Gordeev & Nina Chernyshova Rusland
17  [19] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukraïne
17  [19] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusland
19  [17] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
20  [13] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusland
21  [12] Giuseppe Mastandrea & Antonella Palermo Italië
21  [12] Gustavo Viglio & Zhanna Sablina Italië
23  [10] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusland
24  [8] Jun Luo & Zicheng Wu China
24  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland
26  [7] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Engeland

Round 4 (top 50)

27  [20] Ron Garber & Liza Lakovitsky Amerika
27  [20] Kan Sun & Zhu Siying China
29  [19] Yan Bang Bang & Zhu Jing China
29  [19] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukraïne
29  [19] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun China
32  [18] Ferenc Bódi & Diana Gyurits Hongarije
32  [18] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Engeland
32  [18] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Rusland
35  [17] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng China
35  [17] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Denemarken
37  [16] Edvins Astahovs & Nika Bero Letland
38  [15] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraïne
38  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polen
40  [13] Li Di & Zhao Lei China
40  [13] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir IJsland
42  [12] Sergiy Grytsuk & Anastasiya Shekhovskaya Ukraïne
43  [11] Yanan Qiao & Yuting Wang China
43  [11] Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
45  [9] Aleksandr Dunaev & Anzhelika Prilutskaya Ukraïne
45  [9] Darren Morrissey & Christina Morrissey Australië
47  [8] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Italië
47  [8] Evgen Kornievskyy & Aleksandra Polovtseva Ukraïne
49  [7] Mathias Allain & Astros Traustadottir Frankrijk
50  [6] Marts Punins & Dana Jakobsone Letland

Round 3 (top 82)

51  [23] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusland
51  [23] Roman Grytsyna & Olga Kravchenko Ukraïne
51  [23] Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusland
51  [23] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukraïne
51  [23] Maciej Zieba & Magda Strzesnicka Polen
56  [22] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rusland
56  [22] Nurlan Gallyamov & Mila Sheina Canada
56  [22] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusland
56  [22] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Italië
56  [22] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rusland
56  [22] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thailand
62  [21] Denis Lopatin & Anna Gubantseva Rusland
62  [21] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusland
64  [20] Zhoa Qi & Yi Yao China
64  [20] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu China
66  [19] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Engeland
66  [19] Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
66  [19] Zhou Liu & Yi Mei Yin China
66  [19] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukraïne
66  [19] Xiong Neng & Jian Xun China
66  [19] Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rusland
66  [19] Marco Saitta & Giulia D'alessandro Italië
66  [19] Zhi Qiang Zhang & Wang Ziyi China
74  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Engeland
74  [17] Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polen
74  [17] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraïne
74  [17] Guo Zhen Sheng & Zhu Jia Yang Engeland
78  [16] Pei Bo Wen & Wang Lin China
79  [14] Brian Dibnah & Sarah Nolan Nieuw-Zeeland
79  [14] Andrzej Jarosz & Aleksandra Bogdanowicz Polen
81  [8] Alessandro Palmisano & Giulia Serra Italië
81  [8] Matteo Sulas & Giulia Deffenu Italië

Round 2 (top 131)

83  [25] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Ierland
84  [24] Simone Colella & Courtney Payne Engeland
84  [24] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Engeland
84  [24] Shuai Yi Shao & Wang Yi Xi China
84  [24] Igor Sidorenko & Eleonora Zoschuk Ukraïne
84  [24] Tianxu Wang & Rong Xin Li China
89  [23] Adam Brunyee & Virginia Coffa Engeland
89  [23] Grigoriy Golodnov & Evgenyya Vodolazkaya Ukraïne
89  [23] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Spanje
89  [23] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Hong Kong
89  [23] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rusland
94  [22] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japan
94  [22] Jason Chao Dai & Patrycja Golak Amerika
94  [22] Matthew Dean & Sophie Webb Engeland
94  [22] Li Guoqing & Qian Zhao China
94  [22] Tabari Salmon & Sophie Mccoy Engeland
94  [22] Ugnius Vaidila & Daria Savanova Canada
94  [22] Tang Yao & Huang Xin China
94  [22] Di Bo Yi & Li Meng Ran China
94  [22] Jiang Guan Yu & Lin Qing Qing China
103  [21] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Noorwegen
103  [21] Alessio Galocchio & Marta Botta Italië
103  [21] Mathias Kirkegaard & Line Riding Denemarken
103  [21] Nikita Klyuchko & Karina Bordunova Ukraïne
103  [21] Jia Ming Li & Hui Juan Hu China
108  [20] Mengju Li & Xuejiao Yu China
109  [19] Rogerio Gonçalves & Catarina Alexandra Gemelgo Portugal
109  [19] Jin Xi Zhang & Zheng Ya Xin China
109  [19] Yu Kun Zhang & Jia Jia Liu China
112  [18] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polen
112  [18] Ding Jia Wen & Jing Li Lin China
114  [17] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Italië
114  [17] Yuchen Du & Fan Gao China
114  [17] Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Rusland
114  [17] Carlos Lopes & Patricia Lourenço Portugal
118  [16] Tobias Fladby & Rikke Lund Noorwegen
119  [15] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusland
119  [15] Dmitriy Vorobiev & Kseniya Sovenko Amerika
121  [14] Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
121  [14] Denis Kobzak & Anastasiya Tulupova Rusland
121  [14] Michal Majda & Aleksandra Wypasek Polen
124  [13] Shi Yu Huang & Xue Chun Lu China
124  [13] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Italië
126  [12] Bo Li & Xiu Ting Hong China
127  [10] Mattia Zini & Arantxa Zorzetto Italië
128  [9] Myung Soo Kim & Su Min Kim Zuid-Korea
128  [9] Connor Parkinson & Cecilie Engsig Denemarken
128  [9] Yi Wang Pei & Cheng Qian China
131  [6] Li Cheng & Yuan Chen Engeland

Round 1 (top 175)

132  [22] Danilo Ara & Giorgia Baccino Italië
132  [22] Marek Bures & Ekaterina Kalish Tsjechië
132  [22] Jaehyeon Choi & Minjung Jun Zuid-Korea
132  [22] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin China
132  [22] Andrea Dessi & Eleonora Dessi Italië
132  [22] Rafael Flaishman & Lika Abidor Israël
132  [22] Wenda Zhao & Mei Lin Xiang China
139  [21] Venon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Maleisië
139  [21] Jie Ma & Duan Ran Chen China
142  [20] Timur Dogan & Vanessa Beer Duitsland
142  [20] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
142  [20] Marcus Mitchell & Rosie Ward Engeland
142  [20] Christopher Navas & Justine Rainville Canada
142  [20] Federico Novacchi & Jannic Schneider Zwitserland
147  [19] Andri Fannar Petursson & Anita Loa Hauksdottir IJsland
147  [19] Oleksiy Styran & Anca Florescu Canada
147  [19] Cheng Yu & Yu Yue China
150  [18] Maxime Allemand & Kelly Rochas Frankrijk
150  [18] Il-Nam Lee & Ju-Yeon Park Zuid-Korea
150  [18] Philip Ring & Felicia Cassergren Zweden
150  [18] Cemis Sandu & Mihaela Scolnil Portugal
154  [16] Nuno Andrade & Joana Morgado Portugal
154  [16] Adam Matecki & Sara Janicka Polen
154  [16] Miguel Santos & Ines Marques Santos Portugal
154  [16] Xinrui Shen & Yan Li China
154  [16] Oscar Widén & Tove Villfor Zweden
159  [15] Hyeong-Keun Kim & Min-Young Lim Zuid-Korea
159  [15] Johnston Lim & Nicole Tan Maleisië
161  [14] Chong Aik Lim & Riane Low Singapore
161  [14] Christian Skibsrud & Helene Spilling Noorwegen
163  [13] Roope Antila & Liisa Setala Finland
163  [13] Hyun Bum Choi & Hye-in Kim Zuid-Korea
163  [13] Hao Gu & Xin Yu Li China
163  [13] Woo Hyeon Kang & Hee Yoon Zuid-Korea
167  [12] Bjorn Koster & Rachel Winkel Nederland
168  [11] Chuan Bo Yu Guo & Yl Chun Li China
169  [10] Karl Hallberg & Matilda Johansson Zweden
169  [10] Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Duitsland
169  [10] Dong Chan Um & Jee-In Kim Zuid-Korea
172  [9] Davide Maringio & Manuela Vacca Italië
173  [6] Seoug-Huk Choi & Jl Yeon Kim Zuid-Korea
173  [6] Tae-Woo Yeom & Jung-Min Woo Zuid-Korea
175  [4] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir IJsland
175  [4] Laurence Mowatt & Nicola Hattingh Zuid-Afrika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}