Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Amateur Ballroom woensdag 30 mei 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Blackpool Dance Festival 2012
Engeland - Blackpool donderdag 24 mei 2012

Amateur Ballroom woensdag 30 mei 2012

Finale

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
2  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polen
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
4  Chong He & Jing Shan China
5  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
6  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [14] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
8  [10] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
8  [10] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Oostenrijk
8  [10] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Engeland
11  [6] Mark Elsbury & Olga Elsbury Engeland
12  [5] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Engeland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [20] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusland
13  [20] Ben Taylor & Stefanie Bossen Engeland
15  [18] Alex Freyr Gunnarsson & Liis End Engeland
15  [18] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
17  [17] Andrea Zaramella & Kristie Simmonds Amerika
18  [14] Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Duitsland
18  [14] Cui Xiang & Yang Zhi Ting China
20  [12] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
21  [11] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polen
21  [11] Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
23  [10] Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
24  [1] Stephen Arnold & Karolina Szmit Engeland

Round 4 (top 49)

25  [20] Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
26  [18] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Italië
26  [18] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraïne
28  [17] Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Engeland
28  [17] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finland
30  [16] Igor Colac & Roxane Milotti Amerika
30  [16] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
32  [15] Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rusland
33  [14] Christopher Millward & Victoria Bennett Engeland
34  [13] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Italië
34  [13] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Australië
36  [12] James Cutler & Courtney Taylor Engeland
36  [12] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Engeland
38  [11] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
38  [11] Vladimir Rudko & Valeriya Agikyan Rusland
40  [10] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rusland
40  [10] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
42  [9] Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusland
43  [8] Michael Glikman & Milana Deitch Australië
44  [7] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraïne
44  [7] Jin Kim & Kang Se Na Zuid-Korea
46  [6] John Giannini & Katherine Giannini Engeland
46  [6] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Amerika
46  [6] Matthew Potter & Talysa Trevallion Australië
49  [2] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Italië

Round 3 (top 99)

50  [20] Dmytro Dakhnovskyi & Anna Sukach Ukraïne
50  [20] Sergey Kravchenko & Lauren Oakley Engeland
50  [20] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rusland
53  [19] Zhang Chi & Yanna Zhang China
54  [18] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Zweden
54  [18] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin China
54  [18] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
57  [17] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Zweden
58  [16] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polen
58  [16] Igor Kobiuk & Natalia Siyanko Ukraïne
58  [16] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Italië
58  [16] David Vejchar & Veronika Hanusova Tsjechië
62  [15] Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
62  [15] Xiang Li & Xiaotong Zhang China
62  [15] Vladislav Shahov & Inna Ognianova Amerika
65  [14] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold Amerika
65  [14] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraïne
65  [14] Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polen
68  [13] David Klar & Lauren Andlovec Hong Kong
68  [13] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusland
70  [12] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
70  [12] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusland
70  [12] Anatoliy Replyuk & Ruslana Mamaysur Ukraïne
70  [12] Dmitriy Savinskiy & Yuliya Fursova Ukraïne
74  [11] Cheng Dan & Li Zhenni China
74  [11] Ilia Sidorenko & Margaryta Garmash Ukraïne
74  [11] German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulgarije
74  [11] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Italië
78  [10] Alessio Miraglia & Natasha Barrera Italië
78  [10] Qinglong Ping & Yuhong Yan China
78  [10] Daniel Radu & Anne Weber Duitsland
78  [10] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
82  [9] Sergio Dementyev & Toma Snieskaite Amerika
82  [9] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
82  [9] Marek Klepadlo & Annie Seeley Amerika
82  [9] Yuri Nartov & Yuliya Blagova Amerika
82  [9] Argo Oblikas & Aimie Leak Engeland
87  [8] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraïne
87  [8] Ivan Semenov & Arina Ijokina Rusland
89  [7] Blair Petterd & Kelly Friswell Australië
89  [7] Joel Smith & Sara Smith Australië
91  [6] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polen
91  [6] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polen
93  [5] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukraïne
94  [4] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Engeland
95  [3] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
95  [3] Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
97  [1] Yaroslav Radzikhovskyi & Mariya Evtoshuk Ukraïne
97  [1] Sergey Salyakin & Aleksandra Kucher Ukraïne
99  Arman Sahovic & Maria Naumchenko Engeland

Round 2 (top 155)

100  [20] Oleksiy Buravenko & Jennifer Vestal Amerika
100  [20] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Zweden
102  [19] Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Nederland
103  [18] Alessandro Festino & Valeria Quatrini Italië
103  [18] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Oostenrijk
105  [17] Artur Bodzioch & Malgorzata Zaremba Polen
105  [17] Tamas Torok & Gabriella Magyar Ierland
105  [17] Haolun Zou & Qiuyun Cao China
108  [16] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusland
108  [16] Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Nederland
108  [16] Jared Taylor & Rachel Macintosh Australië
108  [16] Leo Weitenberg & Felicia Ham Nederland
112  [15] Bjorn Biermann & Anastasia Pukhova Duitsland
112  [15] Aesti Hsu & Ariel Yu Taiwan
112  [15] Chaloemchai Kamonchtt & Kanjana Dissaman Thailand
112  [15] Christian Pichlmeier & Michelle Yang Amerika
112  [15] Justin Sharrock & Amy Westbrook Australië
117  [14] Davide Camera & Doriana Guzzo Italië
117  [14] Oscar Kraan & Patricia Bach Nederland
117  [14] Ash Robinson & Elizabeth Mcmahon Australië
120  [13] Vitaliy Belenok & Iryna Pavlyuk Ukraïne
120  [13] Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
120  [13] Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland
123  [12] Dennis Kerkdijk & Patricia Groenewegen Nederland
123  [12] Sarun Pibull & Treemeen Charoenphithak Thailand
123  [12] Alan Tentser & Julia Vitebsky Australië
123  [12] Sunny Tseng & Anna Lee Taiwan
127  [11] Stefano Su & Kate Chiu Taiwan
128  [9] Jae Hyun Lee & Hyun-Ah Jung Zuid-Korea
129  [8] Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Duitsland
130  [7] Klas Hatje & Gesa Ringe Duitsland
130  [7] Jerry Lai & Joan Hao Taiwan
130  [7] Oto Toldy & Zuzana Janigova Slowakije
130  [7] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusland
134  [6] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finland
134  [6] Ronald Muijzert & Daphne Devree Nederland
134  [6] Marco Tseng & Cherry Ho Taiwan
137  [5] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Duitsland
137  [5] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Duitsland
137  [5] Arjan Mondria & Judith Martens Nederland
140  [4] Lyo Ishizuka & Camille Webb Nieuw-Zeeland
140  [4] Taras Kamas & Yuliya Pokidko Ukraïne
140  [4] Lennart Sauerland & Larissa Natalie Bieritz Duitsland
140  [4] Joshua Sheppard & Lorna Wiggins Engeland
144  [3] Tepei Daito & Jinni Han Japan
144  [3] Christian Fredh & Linnea Sjöberg-Melander Zweden
144  [3] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraïne
144  [3] Frederik Rosler & Janine Rusher Duitsland
144  [3] Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
149  [2] Andrey Fedotov & Irina Bolokhova Rusland
149  [2] John Sinclair & Denise Brocklebank Engeland
151  [1] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
151  [1] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugal
153  Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugal
153  Zheng Lu & Jieyi Lu Amerika
153  Liu Ping-Tse & Rosalie Hwang Taiwan

Round 1 (top 173)

156  [25] Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Nederland
156  [25] Walerij Seidenberg & Christina Hüttl Duitsland
158  [23] Chris Newton & Joanne Chapter Engeland
159  [22] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
160  [21] Harri Harjula & Irene Hägerström Finland
161  [19] Eno Young & Carlien Scholtz Zuid-Afrika
162  [18] Han Ly & Crystal Li Canada
163  [17] Angelo Moroka & Natalie Fredericks Zuid-Afrika
164  [15] Takaaki Kawakami & Tomoko Kawakami Japan
165  [14] Christopher Albert Corro & Rebecca Vasaylaje Filipijnen
165  [14] Niklas Neureuther & Katharina Reichel Duitsland
165  [14] Peng Ql & Toi May Ng Hong Kong
168  [12] Björn Castner & Barbara Sandmeier Duitsland
168  [12] Serge Riznychenko & Olga Egorova Ukraïne
170  [11] Leon Marinus & Terri-Leigh Wood Zuid-Afrika
170  [11] Warren Venter & Natalie Smith Zuid-Afrika
172  [8] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkije
173  [5] Antonio Damaso & Dina Silva Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}