Results from Blackpool Dance Festival 2010 - Professional Samba woensdag 2 juni 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Blackpool Dance Festival 2010
Engeland - Blackpool donderdag 27 mei 2010

Professional Samba woensdag 2 juni 2010

Finale

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polen
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko Amerika
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Duitsland
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusland
5  Slavik Kryklyvyy & Anna Melnikova-Duknauske Rusland
6  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovenië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [2] Markus Homm & Ksenia Kasper Duitsland
7  [2] Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Italië
9  [1] Justinas Duknauskas & Ekaterina Lapaeva Lithouwen
9  [1] Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovenië
11  Lu Ning & Jasmine Ding Fang Zhang China
11  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [4] Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polen
13  [4] Jay Park & Nataliya Maidiuk Zuid-Korea
15  [3] Rachid Malki & Anna Suprun Noorwegen
15  [3] Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao China
17  [2] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Italië
17  [2] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polen
19  [1] Gregor Rebula & Rachael Heron Engeland
19  [1] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraïne
19  [1] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo China
22  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong
22  Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina Amerika
22  Roman Kutskyy & Anna Kovalova Amerika
22  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva Amerika

Round 4 (top 49)

26  [4] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Canada
26  [4] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Amerika
26  [4] Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusland
26  [4] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusland
30  [3] David Byrnes & Karla Gerbes Australië
30  [3] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Engeland
30  [3] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Canada
30  [3] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japan
30  [3] Evgenij Voznyuk & Oksana Nikiforova Duitsland
35  [2] Cristian Bertini & Lucia Bertini Italië
35  [2] Gunnar Gunnarsson & Amy Bennett Engeland
35  [2] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japan
38  [1] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusland
38  [1] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Slowakije
38  [1] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) Amerika
38  [1] Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenië
38  [1] Cedric Meyer & Angelique Meyer Frankrijk
38  [1] Yegor Novikov & Ekaterina Zakharoff Amerika
38  [1] Ke Qiang Shao & Na Yang China
38  [1] Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bulgarije
46  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Italië
46  Plamen Danailov & Radostina Gerova Bulgarije
46  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute Amerika
46  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne

Round 3 (top 99)

50  [25] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japan
51  [24] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Canada
52  [23] Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini Amerika
53  [22] Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Rusland
54  [21] Xiao Liu & Wei Wei China
54  [21] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japan
56  [20] Masaki Seko & Chiaki Seko Japan
56  [20] Andrey Strinadko & Agnieszka Kaniowski Amerika
58  [19] Alexander Berezine & Anna Afonenkova Rusland
59  [17] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finland
59  [17] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japan
59  [17] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusland
62  [16] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusland
62  [16] Nathan Meyers & Meagan Alderton Australië
62  [16] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japan
65  [14] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi Amerika
65  [14] Rafal Piecyk & Aggeliki Georgiou Griekenland
67  [13] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Engeland
67  [13] Jun He & Min Zhang China
67  [13] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
67  [13] Roman Italyankin & Olga Kordevich Amerika
67  [13] Sergey Korshunov & Michelle Hafle Amerika
67  [13] Christophe Licata & Coralie Anfray Frankrijk
73  [11] Igor Boev & Karina Schembri Australië
73  [11] Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Italië
73  [11] Stefan Erdmann & Sarah Latton Duitsland
73  [11] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugal
77  [10] Lyubomir Asenov & Roswitha Wieland Amerika
77  [10] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polen
77  [10] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rusland
77  [10] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Noorwegen
81  [9] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusland
81  [9] Andy Phillips & Julie Jones Australië
81  [9] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang China
84  [8] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusland
84  [8] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japan
84  [8] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japan
87  [7] Maxim Kochura & Olga Aleshina Rusland
87  [7] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japan
89  [6] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polen
89  [6] Pierre Vallee & Marion Duguest Frankrijk
91  [5] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraïne
92  [4] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Lithouwen
92  [4] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusland
94  [3] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bulgarije
94  [3] Barry Winters & Holly Woolcott Engeland
96  [2] Edgar Branco & Milene Matias Portugal
96  [2] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finland
98  [1] Simon Schmidt & Maria Gramatikova Oostenrijk
99  Kiril Pandov & Sandra Gavala Bulgarije

Round 2 (top 175)

100  [24] Frank Luan Jiang & Liu Jing China
100  [24] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Nederland
100  [24] Danilo Salisci & Valentina Delia Italië
100  [24] Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
104  [23] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japan
104  [23] Sharone Levit & Julia Zavadska Canada
106  [22] Shan Hou Ying & Tian Tian China
107  [21] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Engeland
107  [21] Min Kim & Vivien Lee Japan
107  [21] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japan
107  [21] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Amerika
111  [20] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japan
111  [20] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Duitsland
111  [20] Jin Wen Jie & Zhang An Qi China
111  [20] Leo Li-ming & Li Hui China
115  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japan
115  [19] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japan
115  [19] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldavië
118  [18] Artem Epifanov & Olga Solod Rusland
118  [18] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japan
118  [18] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japan
118  [18] Péter Timer & Veronika Kvitova Hongarije
122  [17] Joe Bae & Elieen Bae Zuid-Korea
122  [17] Xiao Lui & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) China
122  [17] Nobuyuki Uehara & Ai Miyajima Japan
125  [16] Gu Nan & Wei Na Tan China
126  [15] Jimmy Chen & Dana Shen Taiwan
126  [15] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japan
126  [15] Kyung Won Kim & Su Myo Park Zuid-Korea
126  [15] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japan
126  [15] Cody Stephens & Therese Clarke Nieuw-Zeeland
126  [15] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Denemarken
126  [15] Ichirou Watanabe & Kumiko Shimizu Japan
126  [15] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japan
134  [14] Keiichi Arai & Naoko Harada Japan
135  [13] Yuriy Grekov & Anastasya Petrova Rusland
135  [13] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Nederland
135  [13] Thomas Kraml & Lenka Marosiova Oostenrijk
138  [12] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japan
138  [12] Jeffrey Van Meerkerk & Rugile Gudaite Nederland
140  [11] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya Amerika
140  [11] Jacques Fortin & Katya Charf Canada
140  [11] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japan
140  [11] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japan
140  [11] Seung Won Song & Miok Choi Zuid-Korea
145  [10] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japan
145  [10] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japan
145  [10] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japan
145  [10] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) Amerika
149  [9] Nuno Fernandes & Rebecca Hannant Engeland
149  [9] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japan
149  [9] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japan
149  [9] Chao Lin & Qianyu Zhong China
149  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japan
149  [9] Huan Shao & Yu Long China
149  [9] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japan
156  [8] Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Oostenrijk
156  [8] Ryno van den Berg & Julia Kharlova Zuid-Afrika
156  [8] Rui Zhang & Hui Lou China
159  [7] Yoshihiro Hamano & Tomoko Hamano Japan
159  [7] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japan
161  [5] Bryan Chen & Amanda Chen Taiwan
161  [5] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japan
163  [4] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japan
163  [4] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Zuid-Korea
163  [4] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japan
163  [4] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japan
163  [4] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japan
163  [4] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japan
163  [4] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japan
163  [4] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japan
171  [3] Chun Wai Yong & Yeap Yen Chin Maleisië
171  [3] Yujun Zhao & Xi Yang China
173  [2] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugal
173  [2] Lewis Lin & Andrea Lin Taiwan
175  Guy Muzac & Amanda Fleising Canada

Round 1 (top 263)

176  [27] Dae-dong Kim & Hue Suk Yu Zuid-Korea
176  [27] Norio Suzuki & Miyuki Chuujou Japan
176  [27] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polen
179  [26] Dong-wook Lee & Ok Kyoung Kim Zuid-Korea
179  [26] Ryan Yi & Queena Shih Taiwan
181  [25] Kouzou Aragaki & Takako Yokota Japan
181  [25] Hee-chul Heo & Soon-jin Kim Zuid-Korea
181  [25] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japan
181  [25] Tze Hao Loke & Su Li Maleisië
181  [25] Shinobu Matsuyama & Aki Wakabayashi Japan
181  [25] Hao Sun & Wenjun Cui China
187  [24] Yuuichi Andou & Yoshie Kawachi Japan
187  [24] Kim Dong-wook & Kim Ji-eun Zuid-Korea
187  [24] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japan
187  [24] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Frankrijk
187  [24] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japan
187  [24] Junichi Kumagai & Yoko Tagami Japan
187  [24] Kelvin Woo & Julia Lee Taiwan
187  [24] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japan
187  [24] Jie Zhang & Wen Yan Peng China
196  [23] Tomonori Sato & Rie Yano Japan
196  [23] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japan
198  [22] Sven Binek & Valentina Ershova Duitsland
198  [22] Eitaro Hando & Eri Kitamura Japan
198  [22] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japan
201  [21] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japan
201  [21] Wook Jae Kwon & Lee In Jung Zuid-Korea
201  [21] Kazuhiko Natsumi & Mayu Nishikawa Japan
201  [21] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japan
205  [20] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Taiwan
205  [20] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Griekenland
205  [20] Krasimir Petkov & Yana Blinova Amerika
205  [20] Osamu Uenomachi & Tomoko Kenjo Japan
209  [19] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Duitsland
209  [19] Hideto Ito & Maki Taguchi Japan
209  [19] Shozo Iyori & Yuko Iyori Japan
209  [19] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japan
209  [19] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japan
209  [19] J J Tien & Anna Lin Taiwan
209  [19] Marcus Van Teijlingen & Lena Mastenbroek Nederland
216  [18] Peter Chen & Ursula Robl Oostenrijk
216  [18] Georgios Kranis & Marie Georganta Griekenland
216  [18] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japan
219  [17] Bok Wook Kim & Hana Jo Zuid-Korea
219  [17] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japan
221  [16] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japan
221  [16] Hiroyoshi Kozaki & Nanako Ito Japan
221  [16] Sang Kil Park & Sejung Lee Zuid-Korea
224  [15] Seiji Ishii & Asami Mizuma Japan
224  [15] Kun-Kook Lee & Chea Hee Park Zuid-Korea
224  [15] Koji Matsuda & Aya Matsuda Amerika
224  [15] Junhong Park & Yu Jong Yi Zuid-Korea
224  [15] Junichi Tsuchiya & Tomoko Igarashi Japan
229  [14] Yoshihito Kimura & Atsuko Kimura Japan
229  [14] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusland
229  [14] Jin Woo Park & So Young Lee Zuid-Korea
232  [13] Anson Huang & Mandy Yang Taiwan
232  [13] Hayami Ohhisa & Kayo Jinguji Japan
234  [12] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japan
234  [12] Hiro Iizuka & Yuko Iizuka Japan
234  [12] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japan
234  [12] Yukio Yonaiyama & Yukie Hirose Japan
238  [11] Chang Gi Ji & Da Rae Kim Zuid-Korea
238  [11] Hironobu Takigawa & Kaori Kitahata Japan
240  [10] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japan
240  [10] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Oostenrijk
240  [10] Hideki Taketoshi & Miyuki Tanabe Japan
240  [10] Florent Trarieux & Diana Buraka Frankrijk
240  [10] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japan
245  [9] Lam Chak Lee & Wai Ling Chan China
246  [8] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi Amerika
247  [7] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Zuid-Korea
247  [7] Kouichi Kinoshita & Sashoku Kinoshita Japan
249  [5] Hidenori Kikuchi & Kayo Kikuchi Japan
249  [5] Tatsuo Miyama & Eriko Nishimura Japan
251  [4] Kyosuke Hirano & Misako Kogure Japan
251  [4] Byung Kil Lee & Jung Mi Park Zuid-Korea
251  [4] Lik Lo & Kim Cheng Hong Kong
251  [4] Melvin Tan & Sharon Tan Singapore
251  [4] Ping Zhou & Saukuen Li Japan
256  [3] Ken Ohki & Yuka Hamada Japan
256  [3] Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Italië
256  [3] Yasuhide Sakai & Chiyoko Otsuka Japan
259  [2] Alberto Dimarucut & Arlene Howe Australië
259  [2] Yosuke Fujii & Ryoko Mano Japan
259  [2] Kinya Ohwada & Tomoe Ito Japan
262  [1] Tanny Tang & Lulu Kwon Hei Hong Kong
262  [1] Li Wen & Yin Yi Fan China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}