Results from Bercy 2004 - IDSF International Open Standard zaterdag 31 januari 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Bercy 2004
Frankrijk - Paris zaterdag 31 januari 2004

IDSF International Open Standard zaterdag 31 januari 2004

Finale

1  Warren Boyce & Kristi Boyce Engeland
2  Mark Friedmann & Claudia Köhler Duitsland
3  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusland
4  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
5  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
7  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Frankrijk
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Letland
10  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
11  Mark Elsbury & Olga Alissievich Engeland
11  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldavië
13  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
14  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  Vladimir Slon & Martina Friedl Oostenrijk
16  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italië
17  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
18  Mika Honkanen & Satu Suomi Finland
19  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Nederland
20  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
21  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
22  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldavië
23  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
24  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Duitsland

Round 2 (top 36)

25  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldavië
26  Erik Narjas & Petra Cernakova Slowakije
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Rusland
28  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
29  Shota Shanava & Anna Buvina Rusland
30  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
31  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Frankrijk
32  Dmitrii Paiu & Anastasia Florin Moldavië
33  Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Canada
34  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldavië
35  Luca Calderaro & Aline Calderaro (aka Regnault) Frankrijk
36  Steeve Gaudet & Laure Colmard Frankrijk

Round 1 (top 56)

37  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldavië
38  Roger Anselmi & Nadine Müller Zwitserland
38  Keith Chircop & Joanne Grech Malta
40  Philippe Bezoteaux & Emilie Schickel Frankrijk
40  Ludovic Rome & Floriane Saunier Frankrijk
40  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rusland
43  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Oostenrijk
43  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japan
43  Markus Zunker & Tetyana Antonenko Zwitserland
46  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Frankrijk
46  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tsjechië
46  Milan Steskal & Karola Pavlikova Slowakije
49  Daniel Billeux & Sandrine Le Boulch Frankrijk
49  Florent Brault & Tacko Hashimoto Frankrijk
49  Christophe Chaponet & Sarah Savoye Frankrijk
49  David Chechat & Chrystel Macia (aka Chechat) Frankrijk
49  Thierry Granier & Karine Hoarau Frankrijk
49  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
49  Dusan Novak & Ivana Tomovicova Slowakije
49  Chris Ruffino & Laetitia Ruffino Frankrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}