Results from BeoDance Open 2012 - WDSF Youth Open Latin zaterdag 29 september 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

BeoDance Open 2012
Servië - Belgrade zaterdag 29 september 2012

WDSF Youth Open Latin zaterdag 29 september 2012

Finale

1  Razvan Florin Dumitrescu & Alina Andreea Radu Roemenië
2  Roland Zamfir & Cynthia Szilagyi Roemenië
3  Marcel Vodenik & Naja Dolenc Slovenië
4  Ignjat Filipovic & Nikolina Melin Servië
5  Lav Crncevic & Irena Maksimovic Servië
6  Constantin Ciobanu & Georgiana Anamaria Muja Roemenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Roemenië
7  Richárd Kaszás & Regina Kaszás Roemenië
9  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Ukraïne
10  Luka Stefanovic & Jelena Borovic Servië
11  Marko Vasiljevic & Marija Skrbic Servië
12  Miha Zerjav & Valeriya Musina Slovenië

Kwart-Finale

13  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenië
14  Ziga Tantegel & Nusa Crnko Slovenië
15  Márk Király & Enikö Kaldenecker Hongarije
16  Mateo Cvenic & Rita Tovilo Kroatië
17  Tin Sanjkovic & Lucija Sabolek Kroatië
17  Darius Razvan Seracin & Roxana Lucaciu Roemenië
19  Andrey Fedchenko & Dariya Dubchak Rusland
20  Ioan Sebastian Frusina & Roxana Andrei Hongarije
20  Marko Micic & Marija Dosenovic Servië
20  Gasper Toman & Larisa Husic Slovenië
23  Kevin Majcen & Ela Vukovic Kroatië
24  Dmitriy Bolotnikov & Alexandra Kozlova Rusland
25  Dániel Puskás & Regina Zsigmond Hongarije

Round 2 (top 36)

26  George Silviu Tabarca & Irina Elena Tudorache Roemenië
27  Amel Sito & Nejra Capina Bosnië-Herzegovina
27  Milos Srdanovic & Milica Grujic Servië
29  Evaggelos Chiliadas & Elena Karagiannidou Griekenland
30  Nedeljko Kraljevic & Nora Cavkunovic Servië
31  Arnej Ivkovic & Monika Ducman Slovenië
31  Savin Kotnik & Zala Kotnik Slovenië
31  Robert Maric & Ana Maric Kroatië
31  Stefan Nanchev & Anna Dimitrova Bulgarije
35  Jan Luka Turensek & Ema Pipp Slovenië
36  Milan Tepic & Dragana Bajic Servië

Round 1 (top 55)

37  Eduárd Zsilik & Jelena Lazic Servië
38  Vladislav Kevrolikin & Anna Shushanacheva Rusland
39  Lovro Rozic & Zala Brinsek Slovenië
40  Petar Marjanovic & Kamilla Kuti Hongarije
40  Nikola Tepic & Itana Filipovic Servië
42  Stelios Akopov & Katerina Kpatira Griekenland
43  Ivan Salonski & Stasa Kukic Servië
44  Ivan Bokor & Lena Josivljevic Servië
44  Sinisa Mihajlovic & Neda Jankovic Servië
46  Viktor-Valentin Les & Nikolina Povijac Kroatië
47  Aleksandar Petrovic & Jelena Tapuskovic Servië
48  Ivan Palijan & Katarina Spiric Servië
48  Mitja Segula & Tadeja Pavlic Slovenië
50  Martin Stanisic & Iza Sila Slovenië
51  Nemanja Masanovic & Andjela Lukic Servië
51  Nemanja Vignjevic & Teodora Kuzman Servië
53  Dejan Vuletin & Dejana Razdoljac Servië
54  Damjan Stancic & Tanja Djurovic Servië
55  Sergej Hrustic & Ana Ac Servië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}