Results from BeoDance Open 2012 - WDSF International Open Standard zondag 30 september 2012
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

BeoDance Open 2012
Servië - Belgrade zaterdag 29 september 2012

WDSF International Open Standard zondag 30 september 2012

Finale

1  Björn Bitsch & Ashli Williamson Denemarken
2  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rusland
3  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusland
4  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Frankrijk
5  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
6  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
8  Virgiliu Bumbu & Kamila Sakowska Moldavië
8  Ioan Bogdan Talpiga & Maria Talpiga Roemenië
10  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatië
11  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
12  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Ezio Mattioli & Stephanie van der Poll Zuid-Afrika
14  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatië
14  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Oostenrijk
16  István Zsigovics & Zsuzsanna Katona Hongarije
17  Tine Kranjc & Sasa Ul Slovenië
17  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bulgarije
19  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
20  Vukasin Prvulovic & Vanja Vasiljevic Servië
21  Artem Toporov & Anna Lozhkina Rusland
22  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Roemenië
22  Márk Filotás & Zsofia Barkoczi Hongarije
24  Dmitriy Bolotnikov & Alexandra Kozlova Rusland

Round 2 (top 36)

25  Gábor Ádám Szabó & Krisztina Bense Hongarije
26  Marko Micic & Marija Dosenovic Servië
27  Bojan Kusar & Sanja Petric Servië
27  Petar Milojkovic & Nevena Kovacevic Servië
29  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Slovenië
29  Milan Tepic & Dragana Bajic Servië
31  Bojidar Ivanov & Sofiya Mikhova Bulgarije
32  Eduárd Zsilik & Jelena Lazic Servië
33  Rabih Mourad & Magdalena Buczek Frankrijk
34  Misel Muncan & Mina Antonijevic Servië
34  Nikola Tepic & Itana Filipovic Servië
36  Attila Korponai & Gabriella Molnár Hongarije

Round 1 (top 54)

37  Nebojsa Urosevic & Marija Tirnanic Servië
38  Patrik Raul Haizar & Andreea Silvana Telecan Roemenië
39  Janko Petricevic & Ana Milasinovic Servië
40  Ivan Salonski & Stasa Kukic Servië
41  Damir Brkic & Marija Stojadinov Servië
42  Stefan Vojvodic & Sonja Ukmar Bosnië-Herzegovina
42  Stefan Zuber & Milena Gajin Servië
44  Aleksandar Petrovic & Jelena Tapuskovic Servië
44  Nemanja Vignjevic & Teodora Kuzman Servië
46  Nemanja Simikic & Jelena Matejic Servië
47  Miodrag Njagul & Dajana Stankovic Servië
47  Ivan Palijan & Katarina Spiric Servië
47  Zoran Stepanovic & Sanja Petrovic Servië
50  Evaggelos Chiliadas & Elena Karagiannidou Griekenland
50  Aleksandar Janjic & Marina Panzalovic Servië
50  Bane Popadic & Nikolina Vasic Servië
50  Aleksandar Siseta & Marija Stamenov Servië
50  Damjan Stancic & Tanja Djurovic Servië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}