Results from Banja Luka Open 2010 - IDSF International Open Latin zaterdag 17 april 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Banja Luka Open 2010
Bosnië-Herzegovina - Banja Luka zaterdag 17 april 2010

IDSF International Open Latin zaterdag 17 april 2010

Finale

1  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Italië
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovenië
3  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
4  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusland
5  Aleksandr Muratov & Svetlana Slivinskaya Rusland
6  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Balázs Schreiner & Andrea Molnár Hongarije
8  Aleksey Polovnikov & Tatyana Veselkina Rusland
9  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Roemenië
10  Strahinja Lackovic & Katarina Djordjevic Servië
11  Gyorgy Lehoczky & Anja Imamovic Bosnië-Herzegovina
12  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatië

Kwart-Finale

13  Gabor Szabó & Melinda Papp Hongarije
14  Georgi Naidenov & Olga Sedova Bulgarije
15  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Tsjechië
16  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Roemenië
16  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusland
18  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
19  Dániel Szabó & Diána Balogh Hongarije
19  Aleksandar Vukosavljevic & Katarina Vuletic Servië
21  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Servië
21  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polen
23  Alen Lesjak & Tara Bohak Slovenië
24  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Kroatië

Round 2 (top 36)

25  Alan Walme & Valentina Walme Kroatië
26  Nermin Kocan & Iris Brkic Bosnië-Herzegovina
27  Márk Filotás & Dóra Balatincz Hongarije
28  Miklós Móricz & Monika Fachurdinovaite Hongarije
29  Milan Adamec & Hana Koprivova Tsjechië
30  Máté Hetei & Alexa Bita Hongarije
31  Milos Miljkovac & Zorana Miljkovac Servië
32  Matic Breskvar & Nastja Vodenik Slovenië
32  Vuk Stefanovic & Gordana Gordic Servië
34  Tamás Petrenkó & Fruzsina Petrenkó Hongarije
35  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Kroatië
36  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Servië

Round 1 (top 58)

37  Kristian Mirt & Lovorka Splajt Kroatië
38  Filip Jovanovic & Ana Milasinovic Servië
39  Milos Markovic & Maja Ðordevic Servië
40  Deni Banic & Sara Biskic Kroatië
40  Mladen Marovic & Latica Cackovic Kroatië
42  Peter Babic & Miroslava Babicova Slowakije
43  Nemanja Misic & Marija Kelecevic Bosnië-Herzegovina
43  Antonio Nedanoski & Ivana Nedanoska Macedonië
45  Gordan Vogles & Ivana Matic Kroatië
46  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosnië-Herzegovina
47  Almir Alibegovic & Samra Kljucanin Bosnië-Herzegovina
47  Samir Bajrovic & Selma Bajrovic Montenegro
47  Roland Berta & Johana Pletikosic Servië
47  Toni Cavala & Lucija Koren Kroatië
47  Goran Cetojevic & Ana Trogrlic Bosnië-Herzegovina
47  Svetozar Dimovic & Melania Viljanac Servië
47  Tarik Kapic & Alma Badic Bosnië-Herzegovina
47  Stevan Medic & Milica Slijepcevic Bosnië-Herzegovina
47  Rajko Milenkovic & Katarina Radic Servië
47  Nikola Preradovic & Jelena Preradovic Bosnië-Herzegovina
47  Svetislav Savanovic & Olivera Cosic Bosnië-Herzegovina
47  Stefan Vojvodic & Sonja Ukmar Bosnië-Herzegovina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}