Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard zaterdag 17 december 2011
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Grand Prix 2011
Letland - Riga vrijdag 16 december 2011

WDSF World Youth Standard zaterdag 17 december 2011

Finale

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusland
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusland
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Denemarken
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Canada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraïne
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Canada

Kwart-Finale

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polen
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Duitsland
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Estonië
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Byelorussia
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Denemarken
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov Amerika

Round 2 (top 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finland
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulgarije
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraïne
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Byelorussia
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Hongarije
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Hongarije
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Slovenië
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Montenegro
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polen
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Tsjechië

Round 1 (top 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finland
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenië
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazachstan
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Spanje
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova Amerika
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Wales
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Noorwegen
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Spanje
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Frankrijk
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Nederland
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slowakije
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Slowakije
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Zweden
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir IJsland
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Frankrijk
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Nederland
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japan
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israël
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Noorwegen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}