Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard zaterdag 17 december 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Grand Prix 2011
Letland - Riga vrijdag 16 december 2011

WDSF World Youth Standard zaterdag 17 december 2011

Finale

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusland
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusland
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Denemarken
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Canada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Letland
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldavië
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukraïne
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstan
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Canada

Kwart-Finale

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polen
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Duitsland
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Estonië
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Lithouwen
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Byelorussia
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Denemarken
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov Amerika

Round 2 (top 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finland
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldavië
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulgarije
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraïne
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Byelorussia
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Hongarije
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Hongarije
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Slovenië
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Montenegro
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polen
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Tsjechië

Round 1 (top 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finland
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenië
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazachstan
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Israël
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Spanje
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova Amerika
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Wales
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Noorwegen
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Spanje
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Frankrijk
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Nederland
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slowakije
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Slowakije
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Zweden
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir IJsland
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Frankrijk
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Nederland
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japan
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israël
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japan
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Noorwegen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}