Results from Baltic Grand Prix 2011 - Juvenile II Combination vrijdag 16 december 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Grand Prix 2011
Letland - Riga vrijdag 16 december 2011

Juvenile II Combination vrijdag 16 december 2011

Finale

1  Kristers Smits & Melissa Bessonova Letland
2  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Lithouwen
3  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Lithouwen
5  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusland
6  Rui Hamada & Rei Nakazawa Japan
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [19] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonië
8  [14] Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Rusland
9  [11] Daniels Simosons & Sara Zuberga Letland
10  [10] Kaspar Kaldaru & Maria-Elisabeth Lootus Estonië
11  [6] Leonards Petkevics & Aleksandra Ivanova Letland
11  [6] Aretas Zarnauskas & Julija Mincenkova Lithouwen

Kwart-Finale

13  [12] Niks Habarovs & Alona Kurlika Letland
13  [12] Kert Lillenberk & Eliisa Sukles Estonië
13  [12] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Rusland
16  [11] Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finland
17  [9] Nikita Bugaev & Olga Freynkman Rusland
18  [8] Mikhail Aleksandrov & Alina Pivnyuk Rusland
18  [8] Mantas Kardokas & Klaudija Gutmanaite Lithouwen
18  [8] Kristians Martins Kurzemnieks & Melanija Keisa Letland
21  [3] Arturs Elits & Karmena Ketija Pozniaka Letland
21  [3] Gabrielius Goštautas & Justina Sarapinaite Lithouwen
21  [3] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Estonië
24  [2] Aleksandrs Grisukonoks & Marina Dvorecka Letland

Round 1 (top 43)

25  Ilia Shvaiunov & Julia Leonovich Byelorussia
26  Dmitriy Dolgorukov & Daria Rusak Byelorussia
27  Agnis Freimanis & Patricija Jerofejeva Letland
27  Renats Locmeils & Polina Cepilova Letland
27  Paulius Minajevas & Aiste Gudenkaite Lithouwen
30  Nikita Morozovs & Jelizaveta Akisina Letland
30  Simon Prii & Anastassia Maleva Estonië
32  Rendijs Davis Lejins & Jekaterina Demcenko Letland
32  Vitalijs Saiko & Milena Anastasija Kaviuka Letland
34  Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Letland
34  Oliver Ivanov & Kristel Saarkoppel Estonië
34  Janis Seikins & Aelita Skromule Letland
37  Janis Freibergs & Sindija Filipushko Letland
37  Kevin Reinvee & Samantha Kasela Estonië
39  Nerius Beresna & Aureja Vilkaite Lithouwen
39  Harijs Viksna & Vendija Belousova Letland
41  Elvis Krumins Landenbergs & Anna Burceva Letland
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finland
43  Ricards Steinfelds & Megija Indriksone Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}