Results from Baltic Grand Prix 2010 - Junior I Latin zaterdag 18 december 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Grand Prix 2010
Letland - Riga vrijdag 17 december 2010

Junior I Latin zaterdag 18 december 2010

Finale

1  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusland
2  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusland
3  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusland
4  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rusland
5  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusland
6  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [5] Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusland
7  [5] Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cyprus
9  [2] Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonië
10  [3] Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Rusland
10  [3] Kaspar Kolk & Natalja Perepjolkina Estonië
12  [1] Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldavië
13  [3] Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rusland

Kwart-Finale

14  [7] Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldavië
15  [4] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Letland
16  [1] Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Rusland
17  [2] Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Lithouwen
18  [2] Egor Boldysh & Veronika Gushca Byelorussia
19  [2] Janis Beikmanis & Annija Pivina Letland
20  [3] Nikita Lipen & Diana Korshikova Byelorussia
21  [1] Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Rusland
22  [2] Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Lithouwen
23  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Lithouwen
24  Artjom Garbunov & Eliisa Abramova Estonië

Round 2 (top 48)

25  [3] Mikhail Nikitin & Diana Markova Rusland
25  [3] Patriks Simsons & Stephanie Dany Zimmeck Letland
27  [5] Leonardo Lini & Mia Gabusi Italië
27  [3] Artur Viitmann & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Estonië
29  [2] Simonas Holcman & Erika Abramova Lithouwen
30  [6] Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonië
30  [3] Andris Klievens & Santa Sauere Letland
30  [3] Kirill Kotchenko & Anastasiya Tochmina Rusland
30  [3] Vytautas Seputis & Gabriele Vaiciulyte Lithouwen
34  [3] Justas Skara & Vaida Siaulytyte Lithouwen
35  [2] Aleksandrs Korolko & Gunta-Anda Zabrauska Letland
36  [1] Rui Hamada & Miyaka Yoneta Japan
36  [1] Daniil Lebedev & Monika Mina Estonië
38  [2] Einoras Degutis & Egle Griksaite Lithouwen
38  [2] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonië
40  [1] Armands Kokorevics & Reicela Heinrihsone Letland
41  [1] Timirlans Abidovs & Estere Stirane Letland
42  [2] Toni Kauppinen & Ella Huusko Finland
42  [1] Jegors Bikovskis & Valerija Misela Petruna Letland
44  [3] Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Estonië
44  Ruslan Denisov & Maria Belova Oezbekistan
44  Juuso Kivijakola & Mira Pitkanen Finland
44  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Oezbekistan
48  [2] Rytis Zalinkevicius & Vaida Abraskeviciute Lithouwen

Round 1 (top 57)

49  [8] Pietari Aikio & Johanna Heikkila Finland
49  [4] Erik Luts & Liina Piilman Estonië
51  [5] Edijs Endijs Abols & Jana Dubovska Letland
52  [7] Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Estonië
53  [3] Aleksei Lanberg & Polina Kester Estonië
54  [3] Margo Valk & Kelli Pärkson Estonië
55  [3] Karlis Usins & Elza Pavulina Letland
56  [1] Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonië
57  [1] Mart Saar & Liisa Sarv Estonië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}