Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin zondag 23 oktober 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Cup 2011
Polen - Elblag vrijdag 21 oktober 2011

WDSF International Open Latin zondag 23 oktober 2011

Finale

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenië
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polen
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Rusland
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Hongarije
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Rusland
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugal

Kwart-Finale

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusland
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusland
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Polen
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polen
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Polen
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Polen
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Polen
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Polen
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Polen
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Lithouwen

Round 2 (top 48)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusland
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Byelorussia
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Polen
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusland
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polen
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Polen
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Polen
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polen
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Slowakije
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Letland
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Polen
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusland
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Polen
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusland
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Noorwegen
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polen
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Griekenland
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Polen
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Polen
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Lithouwen
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finland
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Oostenrijk
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polen

Round 1 (top 64)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Polen
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Polen
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Polen
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Polen
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Polen
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Polen
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polen
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Polen
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Polen
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Polen
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polen
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Polen
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Polen
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polen
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Polen
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Byelorussia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}