Results from Baltic Cup 2010 - IDSF Open Latin zaterdag 23 oktober 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Cup 2010
Polen - Elblag vrijdag 22 oktober 2010

IDSF Open Latin zaterdag 23 oktober 2010

Finale

1  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polen
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
3  Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Ierland
4  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Letland
5  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
6  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [22] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusland
8  [21] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polen
9  [19] Gennady Bondarenko & Ilona Cutenco Duitsland
10  [15] Eric Damian & Greta Kisielewska Roemenië
11  [10] Pawel Bartelik & Polina Petrischeva Polen
12  [7] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polen

Kwart-Finale

13  [28] Andrei Vavilov & Terje Piho Estonië
14  [27] Pawel Milcarz & Karolina Skowyrska Polen
15  [25] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Polen
16  [20] Michal Sadcza & Paulina Filipczuk Polen
17  [19] Michal Miniewicz & Nastazja Szypulska Polen
18  [16] Dmitriy Belov & Alena Vitsan Rusland
18  [16] German Filimonov & Daria Demenkova Rusland
18  [16] Ruud Moers & Natalia Krzystoszek Nederland
21  [15] Adam Fedko & Paulina Dabek Polen
21  [15] Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polen
21  [15] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Polen
24  [14] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polen
25  [13] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Polen
26  [9] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polen

Round 2 (top 48)

27  [33] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Polen
27  [33] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polen
29  [30] Michal Danilczuk & Aleksandra Konstantinova Polen
30  [25] Jordi Fabrega & Maria Pomar Spanje
31  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen
32  [23] Robert Muller & Justyna Luczak Polen
32  [23] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Lithouwen
32  [23] Igor Plukarski & Elzbieta Sierocinska Polen
35  [21] Piotr Purchala & Marika Ostrowska Polen
36  [20] Pawel Muchewicz & Valeriya Zhuravliova Polen
37  [19] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polen
38  [18] Rolandas Berzinis & Ingrida Kisieliute Lithouwen
39  [16] Ruben Diaz Castrillon & Alona Sergeeva Spanje
40  [15] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
40  [15] Michal Majcherczyk & Patrycja Wieman Polen
42  [11] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Polen
43  [10] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polen
44  [8] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Polen
45  [6] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Polen
46  [3] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Letland
46  [3] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Polen
48  [1] Karol Ossowski & Lucyna Stranc Polen

Round 1 (top 68)

49  [29] Pawel Kudaj & Iwona Weglinska Polen
50  [27] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Polen
50  [27] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Polen
52  [26] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polen
53  [25] Aleksander Goc & Anna Glownia Polen
53  [25] Rafal Marciszewski & Magdalena Pietrzykowska Polen
55  [17] Wiktor Brzezinski & Malgorzata Rozanska Polen
56  [12] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polen
57  [11] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polen
57  [11] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
57  [11] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Polen
60  [7] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Polen
61  [6] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Polen
62  [5] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rusland
63  [4] Mattias Gustavsson & Nathalie Davidsson Zweden
63  [4] Roman Vasilev & Ekaterina Korol Rusland
65  [2] Tobias Svensson & Sigrid Bernson Zweden
66  [1] Adam Jablonski & Ewelina Borowska Polen
66  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Polen
66  [1] Rafal Pryk & Ewelina Gralewicz Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}