Results from Baltic Cup 2010 - IDSF International Open Standard zondag 24 oktober 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Cup 2010
Polen - Elblag vrijdag 22 oktober 2010

IDSF International Open Standard zondag 24 oktober 2010

Finale

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polen
2  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
3  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polen
4  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen
5  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusland
6  Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [26] Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polen
8  [22] Csaba László & Anna Mikes Hongarije
9  [18] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraïne
10  [17] Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
11  [14] Denis Krasikov & Ekaterina Kim Rusland
12  [4] Sebastian Prekun & Ciara Francis Ierland

Kwart-Finale

13  [24] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraïne
14  [23] Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
15  [22] Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Tsjechië
16  [18] Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
16  [18] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polen
18  [17] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
19  [14] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
20  [13] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polen
21  [12] Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusland
22  [9] Robert Pavlik & Simona Brecikova Slowakije
23  [5] German Filimonov & Daria Demenkova Rusland
23  [5] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polen

Round 2 (top 48)

25  [28] Daniel Radu & Marta Cieplik Polen
26  [27] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusland
26  [27] Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polen
28  [26] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Zweden
28  [26] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusland
30  [24] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Byelorussia
30  [24] Dawid Skrzydlowski & Karolina Woch Polen
32  [23] Norbert Sikora & Dominika Wojcik Polen
33  [22] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polen
34  [18] Jordi Fabrega & Maria Pomar Spanje
34  [18] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Letland
36  [15] Pawel Czyzewski & Katarzyna Piekarska Polen
37  [13] Tadeusz Rey & Nicole Krawczyk Polen
37  [13] Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polen
39  [12] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polen
39  [12] Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Italië
41  [11] Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Polen
42  [9] Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Polen
43  [7] Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polen
43  [7] Allan Vedel & Malgorzata Cieszkowska Denemarken
45  [6] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
46  [3] Arkadiusz Guzierowicz & Katarzyna Dmochowska Polen
46  [3] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polen
48  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusland

Round 1 (top 91)

49  [23] Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polen
50  [20] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Polen
51  [19] Kamil Baran & Natalia Kaleta Polen
51  [19] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Polen
53  [15] Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polen
54  [14] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Polen
55  [13] Piotr Brzozowicz & Ewa Plakwicz Polen
55  [13] Kamil Swiatek & Magdalena Janiak Polen
55  [13] Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polen
58  [12] Piotr Giglewicz & Justyna Klekotko Polen
59  [11] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Polen
60  [9] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polen
60  [9] Rolands Malcans & Kristine Lopeta Letland
60  [9] Péter Schwartz & Anna Prozlik Hongarije
63  [8] Lukasz Sieduszewski & Monika Mazur Polen
63  [8] Bartosz Skrzypek & Magdalena Kwasniak Polen
65  [6] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rusland
65  [6] Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Polen
67  [5] Dénes Bödi & Gabriella Zsíros Hongarije
67  [5] Filip Budzicki & Karolina Smolinska Polen
67  [5] Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Roemenië
70  [4] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Polen
71  [3] Andrei Irini & Andrea Vlad Roemenië
71  [3] Mircea Rosu & Andreea Eliza Marica Roemenië
73  [2] Kamil Bigaj & Kinga Turska Polen
73  [2] Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukraïne
73  [2] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polen
73  [2] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Polen
77  [1] Robert Drozd & Dominika Zochowska Polen
77  [1] Vencel Kis & Ildikó Bori Hongarije
77  [1] Michal Litewka & Katarzyna Lewandowska Polen
77  [1] Piotr Nowokunski & Patrycja Dudziak Polen
77  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Polen
77  [1] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polen
77  [1] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polen
77  [1] Radoslaw Wiatrowski & Katarzyna Oleszczuk Polen
85  Piotr Aleksandrowicz & Katarzyna Machaj Polen
85  Kamil Dlugosz & Alicja Wolska Polen
85  Pawel Jacewicz & Izabella Gierulska Polen
85  Lukasz Pierwienis & Martyna Nowaczynska Polen
85  Bartosz Samborski & Karolina Mikolajczuk Polen
85  Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Polen
85  Grzegorz Strzelinski & Marta Labieniec Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}