Results from Baltic Cup 2009 - Youth Open Latin zaterdag 24 oktober 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Baltic Cup 2009
Polen - Elblag vrijdag 23 oktober 2009

Youth Open Latin zaterdag 24 oktober 2009

Finale

1  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Byelorussia
2  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polen
3  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Duitsland
4  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polen
6  Kamil Gwara & Anna Budreiko Polen
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [26] Michal Le & Kamila Duranska Polen
8  [23] Michal Danilczuk & Natalia Tyszko Polen
9  [18] Frederik Lund & Sofie Samuelsen Denemarken
10  [17] Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Polen
11  [16] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
12  [15] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polen

Kwart-Finale

13  [25] Bartlomiej Chwil & Klaudia Zaniewska Polen
14  [23] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polen
15  [19] Marcin Rychwinski & Magdalena Lubaszewska Polen
16  [18] Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Estonië
17  [17] Pawel Obrocki & Karolina Wilk Polen
18  [16] Edgaras Brazas & Vasilina Batova Lithouwen
18  [16] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen
20  [11] Aleksander Goc & Marta Rozycka Polen
20  [11] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Lithouwen
22  [9] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Polen
23  [8] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
23  [8] Nauris Kalva & Zanda Gruba Letland

Round 1 (top 41)

25  [27] Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Polen
26  [26] Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polen
26  [26] Marek Karowiec & Ania Karowiec Polen
26  [26] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polen
29  [25] Arkadiusz Glogowski & Sandra Wieliczko Polen
30  [24] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Polen
31  [20] Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Tsjechië
31  [20] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polen
31  [20] Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Letland
34  [18] Mikolaj Balcerzak & Malgorzata Rusiniak Polen
35  [16] Aleksandr Oleshkevich & Evelina Filipchik Byelorussia
36  [14] Krzysztof Dzwoniarski & Magda Strzesnicka Polen
37  [13] Damian Kohyt & Monika Muszynska Polen
38  [8] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polen
39  [3] Karol Ossowski & Agnieszka Gajak Polen
40  [2] Anton Ukalovic & Mathilda Dafheim Zweden
41  Tomasz Jedruszewski & Dominika Porzezinska Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}