Results from Autumn Star - WDC AL World Cup Adult Latin zaterdag 3 oktober 2009
Check hoe advertise your product bij ons

Autumn Star
Rusland - Moscow zaterdag 3 oktober 2009

WDC AL World Cup Adult Latin zaterdag 3 oktober 2009

Finale

1  Anton Karpov & Khrystyna Moshenskaya Rusland
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusland
3  Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukraïne
4  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusland
5  Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusland
6  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
8  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraïne
9  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
11  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Rusland
12  Andriy Voloshko & Ekaterina Krysanova Ukraïne

Kwart-Finale

13  Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusland
14  Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusland
15  Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rusland
16  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusland
17  Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukraïne
18  Aleksey Chystov & Alena Tikhonova Rusland
18  Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rusland
18  Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusland
21  Denys Samson & Naira Markina Ukraïne
22  Aleksey Boytsov & Lyubov Mironova Rusland
22  Dmitri Nakostenko & Olga Golovko Ukraïne
24  Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusland

Round 2 (top 48)

25  Eduard Zhigurt & Yulia Ivanova Rusland
26  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusland
27  Yuriy Egorov & Kateryna Stolyarenko Ukraïne
28  Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusland
29  Vladislav Petrov & Dilyara Bliznyuk Rusland
30  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusland
30  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Rusland
30  Genadi Mikhailov & Ksenia Gnutova Rusland
33  Dmitri Gunyaev & Elizaveta Tavrovskaya Rusland
34  Aleksey Andretsov & Kristina Gribova Rusland
34  Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rusland
34  Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Rusland
37  Sergey Stepovoy & Valeriya Kazenina Rusland
38  Evgen Kaletin & Mariya Sklyar Ukraïne
38  Viktor Vakulenko & Alla Savostina Rusland
40  Vasiliy Platonov & Yana Mazalova Rusland
41  Mikhail Tsipes & Lyubov Gundorova Rusland
42  Sergey Ratchinskiy & Elena Pavlinskaya Rusland
43  Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rusland
44  Sergey Obukhov & Nataliya Urzhumova Rusland
45  Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Rusland
46  Dmitry Komarov & Anna Stepanova Rusland
47  Sergey Goncharov & Ekaterina Demina Rusland
48  Aleksandr Kuznetsov & Yuliya Sidorkina Rusland

Round 1 (top 53)

49  Igor Kotelnikov & Nadezhda Orlova Rusland
50  Aleksandr Chernov & Maria Klimova Rusland
51  Vassili Lobas & Alena Lobas Rusland
51  Mikhail Medvedev & Evgeniya Usova Rusland
51  Alexey Pyshkov & Nadezhda Vorontsova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}