Results from Austrian Open Championships 2012 - WDSF World Open Standard zaterdag 17 november 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championships 2012
Oostenrijk - Vienna vrijdag 16 november 2012

WDSF World Open Standard zaterdag 17 november 2012

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
3  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italië
4  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusland
5  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rusland
6  Nikolai Darin & Natalya Seredina Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgarije
8  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusland
9  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusland
10  Rares Cojoc & Hanna Zudziewicz Roemenië
11  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Oostenrijk
11  Csaba László & Viktoria Pali Hongarije

Kwart-Finale

13  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusland
13  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italië
15  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italië
16  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
17  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Polen
18  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Frankrijk
19  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
19  Evgeniy Mushtukov & Anastasiya Koler Rusland
21  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
22  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Roemenië
23  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusland
24  David Odstrcil & Tara Bohak Tsjechië

Round 3 (top 49)

25  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
26  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukraïne
27  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
28  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Lithouwen
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
29  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
31  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finland
31  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenië
33  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
34  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slowakije
35  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonië
35  Michelangelo Longo & Maria Longo Italië
37  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Rusland
37  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Letland
39  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
39  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slowakije
41  Daniel Radu & Anne Weber Duitsland
42  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusland
43  Alari Liiv & Baile Orb Estonië
44  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Rusland
45  Razvan Cotescu & Ioana Lupeanu Roemenië
45  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
47  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bulgarije
48  Aleksandr Ignatov & Mariya Barabanova Rusland
48  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Rusland

Round 2 (top 98)

50  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italië
51  Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Australië
51  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
53  Nikita Dolyuk & Alla Tsveleva Rusland
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
55  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonië
55  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Lithouwen
57  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusland
57  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Duitsland
57  Andriy Kamyshnyy & Anastasja Ermolenko Ukraïne
57  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
61  Sander Seppik & Kaari Kink Estonië
62  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Rusland
63  Roberto Guida & Daniela Rossetti Italië
64  Luca Belometti & Denise Colombo Italië
65  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slowakije
66  Michal Mladek & Marika Kasalova Tsjechië
66  Alexander Novac & Andra Galben Roemenië
66  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Oostenrijk
69  Marek Bures & Ekaterina Kalish Tsjechië
69  Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Rusland
69  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Nederland
72  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
73  Davide Manfrin & Eleonora Taddei Italië
73  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Ukraïne
73  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
76  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Lithouwen
76  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Oostenrijk
76  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Rusland
76  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukraïne
80  Michael Infanti & Giada Cragnolini Italië
80  Deividas Kacinauskas & Paulina Rimkute Lithouwen
80  Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Rusland
83  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rusland
83  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Lithouwen
83  Iakov Ponomarenko & Polina Perova Rusland
86  Robert Novac & Bianca Pavel Roemenië
86  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
88  Adam Jendrulek & Iva Riederova Tsjechië
89  Vit Domorad & Simona Tejcova Tsjechië
89  Guillaume Foucault & Laura Lozingue Frankrijk
89  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
89  Florin Vlad & Natalia O''Connor Roemenië
93  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Roemenië
93  Dinu Victor Lung & Martina Cellarova Slowakije
93  Dusan Novak & Petra Jurcovicova Slowakije
96  Ivan Kurilo & Anastasiya Bessalova Ukraïne
97  Giuseppe Aiutino & Chiara Denicolo Italië
97  Tine Kranjc & Sasa Ul Slovenië

Round 1 (top 154)

99  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Oostenrijk
99  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Ukraïne
99  Sebastian Wartner & Anna Gruell Oostenrijk
102  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Ukraïne
103  Alex Angiolini & Martina Virzi Italië
103  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
105  Roman Kvas & Anastasiya Burova Rusland
105  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Italië
105  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenië
108  Matthias Fencak & Diana Bykova Oostenrijk
109  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Duitsland
110  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Roemenië
110  Thomas Reininger & Anna-Katharina Schramke Oostenrijk
112  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
112  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Kroatië
114  Jaroslav Obona & Dominika Roskova Slowakije
115  Manfred Jaritz & Gitti Puster Oostenrijk
116  Yaroslav Makarenko & Svetlana Makarenko Ukraïne
116  Václav Málek & Catharina Dvorak Oostenrijk
118  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
119  Klemens Hofer & Bettina Finek Oostenrijk
119  Hem Spilker & Leonie Borneman Nederland
121  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Frankrijk
121  Richard Forro & Petra Vitazkova Slowakije
121  Maksim Labovkin & Anna Gonchar Rusland
124  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rusland
124  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusland
124  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Frankrijk
124  Vaclav Kubat & Zdenka Vojtikova Tsjechië
128  Alexander Gadenne & Christine Bareis Duitsland
128  Milan Simic & Ena Atarac Oostenrijk
130  David Diaz Falcon & Lara Quintela Spanje
130  Karl Hallberg & Matilda Johansson Zweden
130  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Slovenië
130  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Duitsland
134  Roland Harrer & Camilla Mader Oostenrijk
134  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Tsjechië
134  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Tsjechië
137  Lukas Benda & Marie Dolezelova Tsjechië
137  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Tsjechië
137  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Oostenrijk
137  Mateo Krcic & Adriana Musanovic Kroatië
137  Markus Siebinger & Christina Siebinger Oostenrijk
137  Herbert Stanonik & Lena Sabisch Oostenrijk
143  Roman Kytka & Sarka Hesova Tsjechië
143  Robin Matejka & Marketa Skorkovska Tsjechië
143  Dmitriy Mikaya & Olga Kireeva Rusland
143  Massimiliano Mura & Anna-Maria Moskaliova Italië
143  Henrik Persson & Julia Hallberg Zweden
143  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Tsjechië
143  Nick Salzer & Barbara Deyerl Oostenrijk
143  Peter Schaldemose & Liuba Mattes Denemarken
143  Herbert Schrammel & Katharina Ferstl Oostenrijk
143  Péter Szánthó & Szilvia Juhász Hongarije
143  Sascha Weber & Verena Tophofen Duitsland
143  Peter Wurm & Claudia Jabornegg Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}