Results from Austrian Open Championships 2012 - AOC Junior I Latin zondag 18 november 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championships 2012
Oostenrijk - Vienna vrijdag 16 november 2012

AOC Junior I Latin zondag 18 november 2012

Finale

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusland
2  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland
3  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rusland
4  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Rusland
5  Daniil Porcesco & Nina Dudoglo Moldavië
6  Daniel Schmuck & Veronika Obholz Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Daniil Distergov & Dariya Marinesku Ukraïne
8  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Rusland
9  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Rusland
10  Danila Kazakov & Arina Kan Rusland
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
12  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusland
13  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Rusland
14  Viktor Shumilo & Valeriya Bykova Ukraïne

Kwart-Finale

15  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Rusland
15  Daniels Simosons & Sara Zuberga Letland
15  German Zernov & Anastasiya Belyakova Rusland
18  Eduard Florentin Coman & Ilona Arabadji Roemenië
18  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukraïne
20  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Rusland
20  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Polen
22  Marik Scherbak & Anastasiia Demianenko Ukraïne
23  Claudiu Ana & Jennifer Kunz Duitsland
24  Maksim Pugachev & Kira Oksas Rusland

Round 2 (top 36)

25  Alexander Kalist & Karolina Kourilova Tsjechië
25  Georg Kiryakov & Hristiana Burgazlieva Bulgarije
25  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusland
25  Grigoriy Rayskin & Anastasiya Golubeva Rusland
29  Alik Bilyalov & Maryya Vysotskaya Ukraïne
29  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Rusland
29  Catalin Valcu & Olga Moraru Moldavië
32  Anton Filippenko & Anna Maslova Rusland
32  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Rusland
34  Kostyantin Geraymovich & Katerina Yavorska Ukraïne
35  Iliya Dobrev & Adriana Angelova Bulgarije
36  Alen Staleker & Suzana Krevh Slovenië

Round 1 (top 68)

37  Evgeniy Dyachenko & Valeriya Grabilina Ukraïne
38  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusland
39  Yaroslav Verba & Darya Chistyakova Ukraïne
39  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Rusland
41  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Rusland
41  Nazar Los & Yuliya Login Ukraïne
43  Daniel Bras & Anna Sloukova Tsjechië
43  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Rusland
45  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Tsjechië
45  Tomasz Augustynowicz & Paulina Ronowska Polen
45  Georgi Kininchev & Yana Yanusheva Bulgarije
45  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Rusland
49  Ruslan Akhundov & Angelina Myastkovskaya Ukraïne
49  Vladislav Stepanskij & Irina Budinkevich Ukraïne
51  Filip Kucman & Valéria Ziffová Terézia Slowakije
52  Juraj Bjelac & Petra Bozuric Kroatië
52  Vladislav Gonchar & Diana Matskulyak Ukraïne
52  Volodymir Spyvachuk & Anastasiya Shevchenko Ukraïne
55  Heinz-Christoph Lode & Anna Neubauer Oostenrijk
56  Rares Banu & Janine Lackner Oostenrijk
56  Jurica Kavran & Tihana Vusic Kroatië
56  Niko Pfneissl & Barbara Stevic Oostenrijk
56  Jaka Podgorsek & Katarina Marus Slovenië
60  Jonathan Metu & Jenny Dubsky Oostenrijk
60  Dominik Pocho & Selina Haider Oostenrijk
62  Raphael Resch & Ilena Steinkellner Oostenrijk
63  Bernhard Schimkowitsch & Andrijana Radojkovic Oostenrijk
63  Nikita Velma & Polina Beloedova Rusland
65  Felix Brand & Timna Wallner Oostenrijk
65  Ivan Jarnec & Helena Vincek Kroatië
65  Lukáš Kollár & Laura Jawabi Korienkova Slowakije
65  Adam Ondrej & Veronika Liskova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}