Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin vrijdag 19 november 2010
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championships
Oostenrijk - Vienna vrijdag 19 november 2010

IDSF Youth Latin vrijdag 19 november 2010

Finale

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusland
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Rusland
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Denemarken
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Rusland
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Italië
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusland
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polen
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italië
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rusland
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen

Kwart-Finale

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Servië
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Roemenië
19  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Italië
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Lithouwen
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rusland
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen

Round 2 (top 48)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraïne
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Hongarije
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Letland
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Hongarije
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraïne
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusland
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
35  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Rusland
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Roemenië
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
40  Patrik But & Barbara Crnjac Slovenië
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgarije
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Italië
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Roemenië
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgarije
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Hongarije
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland

Round 1 (top 75)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
50  György Forgách & Róza Bíró Hongarije
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Lithouwen
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovenië
53  Kasper Korup & Line Schmidt Denemarken
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraïne
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Italië
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Montenegro
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slowakije
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Rusland
59  Roman Mikin & Polina Perova Rusland
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Ukraïne
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Slovenië
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Slovenië
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Lithouwen
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Oostenrijk
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Oostenrijk
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska Bulgarije
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Oostenrijk
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Oostenrijk
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Italië
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Ukraïne
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Oostenrijk
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Oostenrijk
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Oostenrijk
75  David Palkovic & Jovana Joka Servië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}