Results from Austrian Open Championships - IDSF Youth Latin vrijdag 19 november 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championships
Oostenrijk - Vienna vrijdag 19 november 2010

IDSF Youth Latin vrijdag 19 november 2010

Finale

1  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusland
2  David Manukyan & Karolina Maevskaya Rusland
3  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Denemarken
4  Nikita Golota & Kristina Androsenko Rusland
5  Andrey Semakin & Yuliya Kulmatitskaya Italië
6  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusland
7  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polen
9  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italië
10  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Byelorussia
10  Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rusland
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen

Kwart-Finale

13  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir IJsland
13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
15  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Duitsland
15  Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Servië
17  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
18  Valeriu Leontiev & Alexandra Jolobceastai Roemenië
19  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
20  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Letland
21  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Italië
22  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Lithouwen
23  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
24  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusland
25  Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rusland
26  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen

Round 2 (top 48)

27  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
28  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraïne
28  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
30  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Hongarije
30  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Letland
32  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Hongarije
33  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraïne
33  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Rusland
35  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldavië
35  Josef Just & Helena Birgusova Tsjechië
37  Artem Podolskiy & Sofya Zhilenkova Rusland
37  Stefan Varlan & Gratiela Terlai Roemenië
39  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
40  Patrik But & Barbara Crnjac Slovenië
41  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukraïne
41  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Lithouwen
43  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgarije
44  Marco Di Filippo & Alessia Biondi Italië
44  Razvan Stoian & Albena Dascalova Roemenië
44  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulgarije
47  Dániel Kaszás-tóth & Dorottya Dávid Hongarije
48  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland

Round 1 (top 75)

49  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
50  György Forgách & Róza Bíró Hongarije
50  Ivan Kazakevich & Jurga Gustaite Lithouwen
50  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovenië
53  Kasper Korup & Line Schmidt Denemarken
53  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraïne
55  Roberto Imperatori & Beatrice Tiberia Italië
56  Milos Adzic & Ksenija Lakusic Montenegro
57  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slowakije
57  Aleksandr Klimkin & Tatyana Zhilkina Rusland
59  Roman Mikin & Polina Perova Rusland
60  Umar Dyallo & Kristina Tsibizova Ukraïne
61  Miha Gracner & Urska Tivadar Slovenië
62  Andraz Koritnik & Tjasa Repic Slovenië
63  Lukas Markevicius & Viktorija Zaicenko Lithouwen
64  Thomas Kern & Nora Hubegger Oostenrijk
65  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland
66  Daniel Turcan & Helene Buchner Oostenrijk
67  Toni Tomov & Ivelina Kadiyska Bulgarije
68  Julian Krimplstaetter & Nikole Berger Oostenrijk
69  Klemens Hofer & Julia Kaiser Oostenrijk
69  Enesio Iudicone & Mariasofia Degiuli Italië
69  Vladislav Kilimnik & Anastasyya Melnyk Ukraïne
72  David Rehrl & Marina Hillebrand Oostenrijk
73  Mario Duda & Johanna Rührlinger Oostenrijk
73  Christoph Holczik & Bettina Finek Oostenrijk
75  David Palkovic & Jovana Joka Servië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}