Results from Austrian Open Championships - IDSF Senior I Standard zaterdag 20 november 2010
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championships
Oostenrijk - Vienna vrijdag 19 november 2010

IDSF Senior I Standard zaterdag 20 november 2010

Finale

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italië
2  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Duitsland
3  Christian Bono & Elena Bono Italië
4  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Frankrijk
5  Vladimir Scherbakov & Natalia Ovcharenko Rusland
6  Alberto Belometti & Barbara Pini Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Italië
8  Petr Palat & Hana Palatova Tsjechië
9  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland
10  Zdenek Pribyl & Lenka Pribylova Tsjechië
11  Ivo Simacek & Leona Macasova Tsjechië
11  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rusland

Kwart-Finale

13  Roland Holub & Eleonore Gerl Oostenrijk
14  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Duitsland
14  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Oostenrijk
16  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Frankrijk
16  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
18  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Duitsland
18  Olli-pekka Vanhala & Tiina Tarvonen Finland
20  Giuseppe Trappolini & Roberta Alessi Italië
21  Andreas Malik & Christine Malik Duitsland
21  Luigi Scalabrino & Samuela Giambrone Italië
23  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Duitsland
23  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland

Round 2 (top 49)

25  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
25  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Italië
27  Harald Ebner & Marlies Aigner Oostenrijk
28  Hendrik Hahne & Sandra Hahne Oostenrijk
29  Thomas Täuber & Monika Stoll Oostenrijk
30  Massimo Lesti & Francesca Di Giacomantonio Italië
30  Uwe Richter & Katja Richter Duitsland
32  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusland
33  Pascal Bey & Mercedes Bey Frankrijk
34  Anton Marcek & Jana Marcekova Slowakije
35  Axel Mischewski & Susan Hortmann Duitsland
36  Jürgen Harrer & Elke Schacherl Oostenrijk
37  Christian Jordan & Sonja Jordan (aka Sigmund ) Oostenrijk
37  Erich Rieder & Monika Rieder Oostenrijk
39  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland
39  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusland
39  Roberto Pastorelli & Valeria Durazzi Italië
42  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Duitsland
42  Andreas Lagler & Mag. Barbara Wodak Oostenrijk
42  Michael Schütz & Petra Schütz Oostenrijk
45  Heinz Böhm & Manuela Böhm Oostenrijk
45  Emil Gajda & Dorota Gajda Polen
47  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Duitsland
47  Pierre Legault & Lyne Villeneuve Canada
47  Ulrich Scherb & Petra Walliser Oostenrijk

Round 1 (top 66)

50  Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Oostenrijk
51  Erich Bönisch & Christiana Bönisch Oostenrijk
52  Daniel Eichler & Sona Fikejsova Tsjechië
53  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
54  Thomas Stix & Isabella Stix Oostenrijk
55  Thomas Bertl & Gerlinde Bertl Oostenrijk
55  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Duitsland
57  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rusland
57  Samuel Tam & Angela Fia Yung-lee Canada
59  Gerhard Sztasek & Karin Lepedat Oostenrijk
60  Ekkehart Class & Gudrun Engert Oostenrijk
60  Albert Rommel & Andrea Rommel Duitsland
62  Holger Grüneberg & Claudia Grüneberg Duitsland
63  Rono Alam & Ursula Cordin Oostenrijk
63  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Oostenrijk
65  Wolfgang Bandel & Christine Bandel Oostenrijk
65  Valerii Klochkovych & Viktoriia Klochkovych Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}