Results from Austrian Open 2008 - Youth Latin zondag 16 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

Youth Latin zondag 16 november 2008

Finale

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Letland
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusland
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulgarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Italië
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusland
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusland
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Byelorussia

Kwart-Finale

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Tsjechië
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Lithouwen
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusland
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Servië
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Polen
20  Adam Katona & Alexandra Dáné Hongarije
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Roemenië
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Servië
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Hongarije
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland

Round 2 (top 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenië
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Duitsland
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Servië
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Letland
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Frankrijk
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Spanje
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italië
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Denemarken
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraïne
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Slowakije
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polen
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Letland
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Letland
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulgarije
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovenië
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland

Round 1 (top 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Italië
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukraïne
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulgarije
48  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnië-Herzegovina
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slowakije
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Italië
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Italië
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Oostenrijk
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ukraïne
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Letland
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Duitsland
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraïne
57  Davide Boneccher & Daniela Mayer Oostenrijk
58  Razvan Socol & Bianca Socol Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}