Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Youth Latin zondag 16 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championshuips 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

Youth Latin zondag 16 november 2008

Finale

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
2  Rihards Eglitis & Elza Pole Letland
3  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
4  Andrey Semakin & Luize Darzniece Letland
5  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Rusland
6  Petar Daskalov & Elena Merdjanova Bulgarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Cristian Pontarelli & Giorgia Migliorati Italië
8  Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusland
9  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusland
10  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Tsjechië
11  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
11  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Byelorussia

Kwart-Finale

13  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Tsjechië
14  Liudas Tamulaitis & Ieva Konopliovaite Lithouwen
15  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusland
16  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulgarije
17  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Letland
18  Bojan Lazareski & Sonja Ilic Servië
19  Adam Fedko & Paulina Majewska Polen
20  Adam Katona & Alexandra Dáné Hongarije
21  Stefan Grigore & Laura Filipescu Roemenië
22  Vladimir Ciric & Irina Perovic Servië
22  Andras Szeles & Boglarka Czina Hongarije
24  Lars Erik Pastor & Malika Dzumaeva Duitsland

Round 2 (top 44)

25  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenië
26  Robert Beitsch & Jana Ryvkina Duitsland
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
26  Nikola Korac & Sonja Dragutinovic Servië
26  Arturs Prikulis & Anna Budreiko Letland
30  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Letland
30  Bryan Lidy & Malene Meihlen Frankrijk
30  Itxasai Mediavilla & Neus Mestres Julian Spanje
33  Marek Kypus & Klara Chovancikova Tsjechië
34  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Italië
34  Marius Toperczer Muresan & Sandra Sorensen Denemarken
36  Sergiy Stoyanov & Kateryna Burdeyna Ukraïne
37  Filip Cipar & Janka Cizikova Slowakije
38  Karol Gawel & Karolina Skowyrska Polen
38  Edgars Orda & Valerija Tormozova Letland
40  Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Letland
41  Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bulgarije
42  Matic Breskvar & Saba Stancic Slovenië
43  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
44  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland

Round 1 (top 58)

45  Marco Ferdinandi & Jessica Di Russo Italië
45  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukraïne
45  Andrei Minchev & Elena Dumanova Bulgarije
48  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnië-Herzegovina
48  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slowakije
50  Giuseppe De Bari & Enrica Campari Italië
51  Gianmarco Rossi & Sharon Bisbano Italië
51  Armand Spilmann & Barbara Westermayer Oostenrijk
53  Igor Glushko & Valeriya Yunchuk Ukraïne
54  Edgars Gribusts & Jana Skaba Letland
55  Lars Gümperlein & Katharina Dahm Duitsland
56  Oleksandr Prygora & Tetyana Chylipka Ukraïne
57  David Bonecker & Daniela Mayer Oostenrijk
58  Razvan Socol & Bianca Socol Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}