Results from Austrian Open Championshuips 2008 - Junior II Standard zaterdag 15 november 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Austrian Open Championshuips 2008
Oostenrijk - Vienna vrijdag 14 november 2008

Junior II Standard zaterdag 15 november 2008

Finale

1  Valts Liepnieks & Daniela Diure Letland
2  Artem Bronnikov & Darya Morozova Rusland
3  Valeriy Pavlov & Karolina Maevskaya Rusland
4  Andriy Pyatakha & Aleksandra Atamantseva Rusland
5  Hristo Grachki & Vesela Dimova Bulgarije
6  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Duitsland
7  Ivan Kazakevich & Elizaveta Shibaeva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [22] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Tsjechië
9  [20] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Rusland
10  [19] Michal Le & Izabela Skierska Polen
11  [18] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusland
12  [15] Maksim Orlov & Darya Grishko Rusland

Kwart-Finale

13  [25] Zymantas Kucikas & Agne Peceliunaite Lithouwen
13  [25] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
15  [24] Peteris Lapins & Eliza Lake Letland
16  [21] Massimiliano Urban & Ylenia Dalla Bona Italië
17  [20] Arturs Freimanis & Agate Labalaika Letland
17  [20] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polen
19  [18] Andrejs Moisejenko & Laura Valta Letland
19  [18] Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Italië
21  [17] Trifon Parushev & Ekaterina Draganova Bulgarije
22  [16] Ferenc Bandi & Dorottya Dávid Hongarije
23  [12] Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusland
24  [9] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusland

Round 2 (top 36)

25  [33] Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgarije
26  [30] Julius Bandikas & Jurga Gustaite Lithouwen
26  [30] Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polen
26  [30] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraïne
29  [28] Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Duitsland
29  [28] Karolis Varkalys & Gabriele Juskenaite Lithouwen
31  [26] Karlis Lapins & Sarlote Jakse Letland
32  [22] Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Lithouwen
32  [22] Nikita Roman & Elena Kononenko Rusland
34  [18] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polen
35  [17] Edvin Judicki & Kamila Drozdz Lithouwen
35  [17] Dimitar Stefanin & Daniela Makneva Bulgarije

Round 1 (top 67)

37  [30] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Tsjechië
37  [30] Kristaps Mikuckis & Inese Zarina Letland
39  [27] Radim Stupka & Kristyna Hlavicova Tsjechië
39  [27] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
41  [24] Todor Atanasov & Pavlina Georgieva Bulgarije
42  [22] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Rusland
43  [21] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgarije
44  [20] Milan Martinek & Katerina Krejcikova Tsjechië
45  [19] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slowakije
46  [18] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Duitsland
47  [15] Ewgenij Matskewitch & Valentina Esau Duitsland
47  [15] Vasil Pavlov & Vanesa Maneva Bulgarije
49  [14] Richard Gruber & Irina Awick Duitsland
50  [13] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Lithouwen
51  [12] Vladislav Adamovich & Ilona Suvorova Ukraïne
51  [12] Aleksandr Buskin & Sofiya Gorbunova Rusland
53  [10] Marjan Bilonic & Paula Jericevic Kroatië
53  [10] Krisjanis Brizga & Sabine Vilka Letland
53  [10] Krystian Lema & Iga Koch Polen
56  [9] Iordan Dulev & Spasimira Pandeva Bulgarije
56  [9] Ovidiu Mihai & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
56  [9] Alexander Novac & Bianca Pavel Roemenië
59  [8] Maksim Osetrov & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
60  [6] Yuriy Pinkovskiy & Mariya Matrosova Rusland
61  [5] Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Oostenrijk
61  [5] David Palkovic & Jovana Joka Servië
63  [4] Viktor Hrebacka & Barbora Fischerova Tsjechië
64  [3] Mantas Brazaitis & Viktorija Senker Lithouwen
64  [3] Jiri Vala & Jana Dostalova Tsjechië
66  [2] Bohdan Stefanjuk & Alina Sokolova Ukraïne
67  Christoph Poschner & Janine Göschl Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}